پایان فیلمبرداری «با من حرف بزن» در اروپا اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم کوتاه
تصویربرداری فیلم کوتاه «با من حرف بزن» به کارگردانی بهزاد خداویسی با موضوع اجتماعی در اتریش به پایان رسید. 

فیلم کوتاه با من حرف بزن به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهزاد خداویسی امروز در اتریش پایان یافت و قرار است مراحل پس از تولید در روزهای آینده انجام شود.

 

از جمله عوامل این فیلم که ایرانی و خارجی هستند می توان به مارکو تیمپلیش فیلمبرداری، اسماعیل علیزاده تدوینگر و امین ظهراب بیگی مدیریت جلوه های ویژه اشاره کرد.

 

فیلم کوتاه با من حرف بزن اقدامی فرهنگی برای نقد واقعه ای اجتماعی است که خداویسی با تولید آن سعی در آگاهی بخشی جهانی در این زمینه دارد. در این فیلم که با موضوع اجتماعی روز جهان و در حمایت از زنان تولید شده انوشیروان محسنی نقش اصلی و گیویا اوستوف، پریسا میسنر، زاکاویا گابریلا، ملیکا و ماریا پیشیار و نرگس دیناکانی، نقش های دیگر را بر عهده دارند.

 

انوشیروان محسنی بازیگر نقش اصلی با من حرف بزن بازیگر ایرانی مقیم اتریش پیش از این جوایزی از جشنواره های خارجی همچنین جشنواره فیلم های ورزشی ایران در سال ۹۷ کسب کرده است.

 

بهزاد خداویسی تاکنون آثار متعددی کارگردانی کرده است؛ وی که از ۹ سالگی بازیگری را تجربه کرده در آثاری چون تحفه ها، خمره، ضیافت، ایران سرای من است، روزگار جوانی و سریال سرنخ نقش آفرینی کرده و سابقه چهره پردازی در بیش از ۲۸ نمایشنامه سریال و فیلم سینمایی را داشته است.

 

همچنین مجموعه شعر در کوچه‌پس‌کوچه های ونیز و یک داستان بلند به نام از پاریس تا دخمه تا امروز از وی به چاپ رسیده اند.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------