شب‌پر‌اشک‌کمدین‌خندان اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,کمدین‌

 

جمعه‌شب آخرین قسمت از برنامه‌های اعلام نتایج مرحله نیمه نهایی «عصر جدید» پخش و فهرست پنج فینالیست این مسابقه تکمیل شد. این برنامه با اتفاقات جالبی مانند حضور سیدجواد رضویان، روایت شکست‌ها و موفقیت‌هایش و اعلام دو خبر خوب همراه بود که پایان خوشی را برای مرحله نیمه نهایی رقم زد.

 

روایت صادقانه و تأثیرگذار رضویان

جواد رضویان در این برنامه، روایت صادقانه و جسورانه‌ای از قصه زندگی خود داشت. او ابتدا درباره مخالفت شدید خانواده‌ و اطرافیان با ورودش به عرصه هنر صحبت کرد و برای اولین بار درباره دوره‌ای از زندگی خود حرف زد که در اوج شهرت، دچار افسردگی شدید  و حدود 11 ماه خانه‌نشین شده بود. صحبت‌های تأثیرگذار رضویان درباره تأثیر خانواده و خداوند در رهایی از این دوران و بازگو کردن برهه حساسی از زندگی شخصی‌اش، مورد توجه مخاطبان برنامه قرار گرفت و البته باعث شد مخاطبان با آن روی دیگر جواد رضویان همیشه خندان آشنا شوند که تا به حال ندیده بودند.

 

«ماه عسل» در «عصر جدید»

قصه پرفرازونشیب زندگی جواد رضویان باعث شد، همه تماشاگران و داوران به ویژه رویا نونهالی به شدت تحت‌تأثیر صحبت‌های او قرار بگیرند. اشک‌های جواد رضویان هنگام صحبت کردن درباره ماجرای زندگی و پدر و مادرش، باعث شد رویا نونهالی هم به یاد والدین خود بیفتد و همراه او اشک بریزد. بغض و اشک‌های آن‌ها، فضای «عصر جدید» را حسابی ماه عسلی کرد و مردم را به یاد آن برنامه انداخت.

 

پایان خوش مرحله نیمه نهایی

گروه «دختران نینجا» موفق شدند با اختلاف زیاد، آرای مردمی بیشتری از گروه «سربازان وطن» کسب کنند و با جا گذاشتن آن‌ها به جمع فینالیست‌های «عصر جدید» اضافه شوند. بعد از اعلام نتایج، دو خبر خوب هم در برنامه اعلام شد. مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز که در میان تماشاگران حضور داشت، اعلام کرد که در کرج سالنی را در اختیار گروه دختران نینجا که از داشتن سالن مجهز محروم بودند، می‌گذارند. خبر خوب دوم مربوط به قول دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، برای تأمین بقیه مبلغ خرید دستگاه MRI ویژه بیمارستان کودکان مفید بود. چهار میلیارد تومان از هزینه خرید این دستگاه با کمک مردم جمع‌آوری شده بود و قرار بر این شد که شش میلیارد باقی مانده را نیز وزارت بهداشت تقبل کند.

 

 خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------