X

توقف اکران «شنای پروانه» از ۲۵ تیرماه اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,شنای پروانه
اکران «شنای پروانه» به درخواست عوامل فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه متوقف می‌شود. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، طبق درخواست تهیه کننده «شنای پروانه» و موافقت شورای صنفی نمایش مدیر اداره نظارت و ارزشیابی اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه متوقف می‌شود و عوامل فیلم، این توقف را به همه پزشکان و پرستارانی که در جدال با ویروس کرونا هستند، تقدیم کردند.

 

رسول صدر عاملی تهیه کننده اولین فیلم سینمایی محمد کارت با تایید این خبر گفت: در حال رایزنی با وزارت بهداشت بودیم تا شرایطی فراهم کنیم کادر درمانی بیمارستان‌های درگیر با کرونا به دعوت ما رایگان به تماشای فیلم بنشینند و حالا با شرایط پیش آمده، بگونه‌ای شده که بهتر دیدیم توقف نمایش فیلم را به آن‌ها تقدیم کنیم و امیدوار باشیم در اکران مجدد این مدافعان سلامت اینقدر فراغت داشته باشند و سرشان خلوت شده باشد که با آرامش به دیدن فیلم بیایند.

 

وی یادآور شد: سه هفته پیش که ما اکران «شنای پروانه» را آغاز کردیم، واگیری بیماری این همه زیاد نبود و تعداد فوت شدگان هم وطنمان حدود سی نفر بود، اما تصور نمی‌کردیم در فاصله کمتر از دو هفته، ناگهان اینقدر افزایش بیمار و فوت شده داشته باشیم.

 

صدرعاملی تصریح کرد:به هرحال منتظر می‌مانیم تا وقتی این ویروس کنترل شد و امنیت خاطر برای تماشاگران به وجود آمد، اکران مجدد فیلم را در سراسر کشور فراهم می‌کنیم که امیدوارم این فرصت بعد از دهه اول محرم فراهم شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی