حضور لارنس فیشبرن در «جان ویک ۴» تایید شدلارنس فیشبرن ,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی
لارنس فیشبرن بازیگر سه گانه «ماتریکس»، تایید کرد که برای نقش آفرینی دوباره در «جان ویک ۴» باز خواهد گشت. 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از کولایدر، تیم بازیگری فیلم سینمایی «جان ویک ۴» در هفته‌های اخیر با اضافه شدن بازیگران جدیدی مثل شامیر اندرسون، رینا سوایاما و دانی ین رو به تکمیل شدن رفته است. مدتی پیش بیل اسکارسگارد هم در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم سینمایی بود.

 

کیانو ریوز تنها کسی نیست که برای نقش آفرینی مجدد در این فیلم سینمایی باز خواهد گشت؛ لارنس فیشبرن، در مصاحبه‌ای جدید که مربوط به فیلم سینمایی اکشن «جاده یخی» از نتفلیکس بود، اعلام کرد دوباره نقشش را در قسمت چهارم مجموعه سینمایی «جان ویک» بازی خواهد کرد.

 

او گفت در چند ماه آینده به برلین می‌رود و گزارش‌هایی که پیش از این در مورد لوکیشن‌های فیلمبرداری این پروژه اعلام شده بود را تایید کرد. این فیلم علاوه بر برلین، در پاریس ادامه پیدا می‌کند. ژاپن و شهر نیویورک هم دیگر لوکیشن‌های این اثر هستند. فیلمبرداری این اثر در چند ماه آینده آغاز می‌شود و برای اکران در ۲۷ ماه می ۲۰۲۲ در نظر گرفته شده است.

 

طبیعتاً فیشبرن نمی‌تواند جزئیاتی را از داستان فیلم افشا کند، اما او شانس این را داشته است که یک بار فیلمنامه این اثر را بخواند و همین باعث شده آن را بسیار جذاب برای مخاطبان توصیف کند. او می‌گوید «جان ویک 4» اگرچه در همان جهانی است که در سه فیلم قبلی شاهد بودیم، اما داستان آن عمق بیشتری پیدا می‌کند.

 

فیلمنامه این اثر توسط مایکل فینچ نوشته شده و چاد استاهلسکی هم کارگردانی آن را انجام می دهد. کیانو ریوز علاوه بر بازیگری، تهیه کنندگی اجرایی این پروژه را نیز بر عهده گرفته است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------