درخواست پیرمرد سریال‌های طنز از روحانی
اخبار فرهنگی - درخواست پیرمرد سریال‌های طنز از روحانی

احمد پورمخبر از ضرغامی راضی است!

هنگامی که برای تست بازیگری پسرش همراه با او رفته بود، پسرش رد شد اما او به دلیل بازی خوبش قبول شد.

رضا عطاران از او در سریال «متهم گریخت» استفاده کرد و همین امر باعث شد که در دل خانواده‌های ایرانی جا باز کند. رضا عطاران احمد پورمخبر را «اعجوبه» می‌خواند.

 

اخبار,اخبارفرهنگی,احمد پورمخبر

در حاشیه سومین جشنواره تلویزیونی جام‌جم

پورمخبر که این روزها به چهره‌ای شناخته شده در عرصه‌ی طنز بدل شده است،‌ در گفت‌وگویی با خبرنگار سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا شرکت کرد تا در اظهاراتی کاملا جدی، وضعیت سریال‌های طنز را بیان کند.

هر چند در این مصاحبه هم پورمخبر از لحن طنزش دور نشد و نقدی جدی را با بیان شیرین بیان کرد.

مصاحبه‌ی خبرنگار ایسنا با احمد پورمخبر با نوای اذان همراه شد و این بازیگر هم تا پایان اذان با این کلام مقدس هم‌نوا شد.

احمد پورمخبر - بازیگر طنز سینما و تلویزیون - درباره وضعیت سریال سازی در تلویزیون می‌گوید: مدتی است که سریال‌های عید و ماه رمضان دست یک عده آدم‌ جدید مثل آقا سعید آقاخانی افتاده است.

این بازیگر طنز که بیشتر در فیلم و سریال‌های رضا عطاران دیده می‌شود، به خبرنگار  ایسنا ، گفت: یک زمانی بود که آقای سعید آقاخانی دنبال آقای عطاران بود اما حالا برای خودش کارگردان شده و مرید تشکیل داده است و یکسری افراد مشخص برای خودش مشخص کرده که فقط با همان‌ها کار می‌کند!

وی در ادامه با بیان اینکه از سید عزت‌الله ضرغامی راضی است‌، افزود: من از همه راضی‌ام،‌ به ویژه از آقای ضرغامی؛ چرا که هیچ کمبودی احساس نمی‌کنم و معتقدم که وقتی انسان خداوند را دارد اگر به مو هم برسد ولی پاره نمی‌شود. همین برایمان بس است که خدا را داریم.

پور مخبر همچنین برگزاری سالانه جشنواره تلویزیونی جام‌جم را خوب توصیف کرد و گفت: از آنجایی که همه چیز را باید به فال نیک گرفت، برگزاری جشنواره‌ای با عنوان جام‌جم که هنرمندان را دور هم جمع می‌کند خیلی خوب است. مگر می‌شود چنین جشنی خوب نباشد؟

بازیگر سریال‌های «متهم گریخت‌»، «ترش و شیرین» و ... در پایان با بیان اینکه فعلا برای تلویزیون کاری ندارد به ایسنا گفت: امیدوارم اوضاع تلویزیون با حضور آقای روحانی به عنوان رییس جمهوری ایران بهتر شود. تنها درخواستم از آقای روحانی این است که به وضعیت بیماران و وضعیت داروی آنها توجه بیشتری داشته باشند، به ویژه به وضعیت بیمارانی که اوضاع مالی خوبی ندارند رسیدگی شود.

به گزارش ایسنا، احمد پورمخبر متولد سال 1319 است. وی علاوه بر تلویزیون در فیلم‌های سینمایی چون «شیر‌و‌عسل»، «خروس جنگی»، «زن‌ها فرشته‌اند»، «کیش‌ و‌ مات» و ... نقش‌آفرینی کرده است.
 اخبار فرهنگی - ایسنا
 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------