آخرین اخبار فرهنگی - هنری

,اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی

بازیگر پیشکسوت سینما: تلویزیون ۴۰ کانال دارد اما ۴۰ ثانیه برنامه خوب ندارد!

محمود بصیری گفت: اکنون تلویزیون ما تقریباً چهل کانال دارد اما متأسفانه چهل ثانیه برنامه خوب در آن نمی بینید. لذا چه خوب که…

رضا میرکریمی: هیچ راه حلی خارج از خانه سینما، پذیرفتنی نیست! 

 

رضا میرکریمی: هیچ راه حلی خارج از خانه سینما، پذیرفتنی نیست!

 

برای حل بحران خانه سینما، هیچ راه حلی خارج از خانه سینما پذیرفتنی نیست و تنها کسانی که میتوانند مشکلات را حل کنند اعضای خانه سینما هستند آن هم از کانال اساسنامه این نهاد!

اقشار مختلف سینمای ایران همچنان در جستجوی راه حلی برای رهایی این نهاد از بحرانی هستند که گریبان آن را گرفته؛ بحرانی که رفته رفته آثارش بیشتر از قبل شده و شاید حتی جشنواره فیلم فجر را هم متاثر از خود کند. رضا میرکریمی کارگردان محجوب سینمای ایران که عضو خانه سینما هم هست در گفتگو با شبکه ایران و در پاسخ به این پرسش که آیا راه حلی برای خروج خانه سینما از بحران وجود دارد به صراحت تاکید کرد که هیچ راه حلی خارج از خانه سینما پذیرفتنی نیست. بخشی از گفته های میرکریمی را در ادامه می خوانید:

 

هیچ راه حلی خارج از خانه سینما، پذیرفتنی نیست!

برای حل بحران خانه سینما، هیچ راه حلی خارج از خانه سینما پذیرفتنی نیست و تنها کسانی که میتوانند مشکلات را حل کنند اعضای خانه سینما هستند آن هم از کانال اساسنامه این نهاد! تنها اعضای این نهاد هستند که میتوانند مشکل را آن هم از طریق اساسنامه این نهاد حل کنند و نباید آدمهایی خارج از ساختار سینما در این غائله دخالت کنند.

 

بهتر بود بحث تغییر اساسنامه در محکمه قضایی بررسی می شد

عده ای معتقدند اساسنامه خانه سینما تغییر کرده و دلیل انحلال این نهاد هم همین است اما آیا بهتر نیست با توجه به اصل تفکیک قوا، چنین اتفاقی در محکمه قضایی بررسی شود تا معلوم شود حق با کیست؟! آیا فرار از محکمه توسط بخش دولتی سینما نشان از به ناحق بودن مطالبات آن طرف نیست؟!... / شبکه ایران

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023