آخرین اخبار اقتصادی

بورس تهران،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

رشد 273 واحدی شاخص کل بورس (402/07/05)

شاخص کل بورس با رشد ۲۷۳ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۹۸ هزار واحدی قرار گرفت. به گزارش ایسکانیوز، امروز چهارشنبه (۵ مهر) شاخص…

قیمت میوه‌های تابستانی ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کردقیمت میوه‌های تابستانی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
قیمت میوه مدتی است به شدت افزایش یافته و بسیاری از مردم از این رشد قیمت‌های بی حساب و کتاب گلایه دارند خیلی‌ها به خاطر این قیمت‌های بالا توان خرید ندارند و با اینکه انتظار می رود با رسیدن فصل برداشت خیلی از میوه ها قیمت ها کاهشی باشد اما کاهشی در قیمت بازار دیده نمی شود.

به گزارش فرارو، فصل برداشت میوه یعنی اینکه عرضه آن در بازار بیشتر می‌شود و علاوه بر اینکه قیمت همان محصول باید کاهش یابد روی قیمت سایر میوه‌ها هم از نظر روانی باید تاثیر گذار بگذارد، اما همچنان مقاومت بازار در برابر کاهش قیمت‌ها وجود دارد به طوری که همان میوه‌های تابستانه رکورددار گرانی هستند.

 

بر اساس اطلاعات قیمتی اتحادیه بار فروشان میوه و تره بار تهران که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرنگار فارس قرار گرفته است، در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران که محل توزیع میوه به میادین و مغازه‌های سطح شهر است، قیمت هر کیلو توت سفید به قیمت ۵۰ هزار تومان و توت سیاه ۶۰ هزار تومان است همچنین توت فرنگی درجه یک از ۵۵ هزار تا ۱۲۰ هزار تومان در این میدان فروخته می‌شود. قیمت زردآلو هم کیلویی ۷۰ هزار تومان است.

در این میدان سیب با کیفیت ۵۵ هزار تومان است، موز هم تا ۶۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

 

ملون‌ها و هندوانه هم رشد قیمت زیادی دارند به طوری که هر کیلو ملون ۱۶ هزار و هندوانه ۱۸ هزار تومان فروخته می‌شود. گوجه سبز کیلویی ۷۰ هزار تومان و لیمو شیرین ۴۷ هزار تومان است.

 

قیمت کامل میوه‌ها که اتحادیه بارفروشان میوه و تره بار تهران منتشر کرده به این شرح است:

 

قیمت میوه‌های تابستانی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادیکالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------