آخرین اخبار اقتصادی


قیمت نفت ,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

قیمت نفت نزولی شد

قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر ارزش قوی دلار، با کاهش روبرو شد. به گزارش ایسنا، معاملات نفت افت…

تجمع حدود ۹۰۰ کسبه جمعه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد



تجمع کسبه در یاسوج،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
صبح دیروز چهارشنبه ۱۷ آذر ماه ۱۴۰۰ جمع زیادی از اهالی جمعه بازار یاسوج جلوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد تجمع کردند و خواهان رسیدگی جدی مشکلات این بازار شدند.

به گزارش ایسنا، در سال‌های گذشته این مهم که باید مکان فعلی جمعه بازار ساماندهی شود، مطرح شد، اما اهالی جمعه بازار فعلی یاسوج بیان می‌کنند که به دلیل نداشتن توان مالی قادر به جابه‌جایی نیستیم و اگر مسئولان می‌خواهند ما را حمایت کنند، همین مکان را ساماندهی کنند. 

 

قریب به ۹۸۰ کسبه در این بازار مشغول به فعالیت هستند که به صورت ماهیانه به شهرداری یاسوج عوارض پرداخت می‌کنند.

 

یکی از مشکلات اصلی این بازار نداشتن ایمنی است که تقریباً بیش از ۱۵ سال است همه مسئولان بر روی آن تاکید دارند و تاکنون اقدام اساسی در این خصوص صورت نگرفته است.

 

مجید احمدی، فرماندار شهرستان بویراحمد با حضور در جمع اهالی جمعه بازار قول مساعد داد تا در اولین فرصت نسبت به تعیین تکلیف این وضعیت و خواسته اهالی جمعه‌بازار اقدامات لازم را داشته باشد.

 

خواسته اهالی جمعه بازار یاسوج که به صورت مکتوب در اختیار فرماندار مرکز استان قرار گرفت، ساماندهی همین مکان فعلی است که با همیاری اهالی آن، بلاتکلیفی ۱۵ ساله بیش از ۹۰۰خانوار به پایان خواهد رسید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------