تجمع کارگران آبفای اهواز مقابل استانداری خوزستان/ درخواست کارگران واحد صفافی انبار کشت و صنعت کارون برای تبدیل وضعیتتجمع کارگران آبفای اهواز،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی
تعدادی از کارگران آبفا اهواز برای پیگیری مطالبات مزدی خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

به گزارش ایلنا، امروز چهارشنبه ۲۴ فروردین‌ماه کارگران سپتیک آبفای اهواز برای پیگیری مطالبات خود مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.

 

این کارگران که ۳ ماه حقوق معوقه دارند می‌گویند: ۳ ماه بیمه پرداخت نشده داریم و سنوات سال  ۹۷، ۹۸، ۹۹ هم هنوز تسویه نشده است.

 

آن‌ها به طرح طبقه‌بندی مشاغل اعتراض داشته و اضافه می‌کنند: کار ما حساس و پر از خطر است این بی‌توجهی‌ها باعث از بین رفتن انگیزه بین کارکنان می‌شود.

 

***

 

درخواست کارگران واحد صفافی انبار کشت و صنعت کارون برای تبدیل وضعیت

کارگران پیمانی واحد صفافی انبار (شکر سفید) مجتمع کشت و صنعت کارون خواهان تبدیل وضعیت خود از پیمانی به تامین نیرو هستند.

 

منابع خبری می‌گویند: کارگران صفافی مسئولیت چیدن منظم بسته‌ها، کیسه‌ها و کارتن‌ها را در انبار برعهده دارند. آن‌ها خواهان تبدیل وضعیت و عقد قرارداد با شرکت تامین نیرو هستند که طرف قرارداد با کارفرمای اصلی است. این کارگران صبح روز گذشته سه شنبه (۲۳ فروردین ماه) با حضور در محوطه داخلی محل کار خود از مدیران این مجتمع درخواست کردن وضعیت شغلی آن‌ها را از پیمانکاری به تامین نیرو تغییر دهند.

 

آن‌ها ادامه دادند: مدیران این مجموعه می‌گویند که همه نیروهای پیمانی و قراردادی مجموعه همانند استخدامی‌ها از امینت شغلی برخوردار هستند و فرصت شغلی خود را از دست نخواهند داد.

 

کارگران پیمانی و قراردادی این شرکت از سال‌ها پیش خواهان تبدیل وضعیت خود بوده‌اند. در این میان، گرچه وعده‌هایی برای تبدیل وضعیت آن‌ها در گذشته داده شد، اما تا امروز اقدامی برای تبدیل وضعیت آن‌ها انجام نشده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------