آخرین اخبار اقتصادی


اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی , رب گوجه

قیمت رب گوجه کاهش یافت

قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت از کاهش قیمت رب گوجه‌فرنگی در بازار خبر داد. به گزارش ایسنا، حسین مدرس خیابانی در حاشیه…


مشخصات فایل‌های حباب‌دار در بازار مسکنهمزمان با کاهش میانگین قیمت مسکن در شهر تهران و افت محسوس قیمت پیشنهادی تعداد قابل‌توجهی از فایل‌های عرضه شده به بازار مسکن، برخی فایل‌ها همچنان به‌عنوان فایل گران‌تر از حد معمول در بازار مسکن شناسایی و معرفی می‌شوند. تحقیقات میدانی «دنیای اقتصاد» از تازه‌ترین شرایط بازار معاملات مسکن نشان می‌دهد در حال حاضر عمده فایل‌هایی که برای فروش به بازار عرضه شده در سطح متعارف قیمتی یا با قیمتی مناسب‌تر از ماه گذشته برای متقاضیان قابل خریداری هستند.

 

با این حال هنوز در میان فایل‌های فروش مسکن واحدهایی به چشم می‌خورد که با بهایی بیش از قیمت متعارف نرخ‌گذاری و به متقاضیان پیشنهاد شده‌اند. واحدهای مسکونی نوساز بیشترین تعداد فایل‌های فروش مسکن با قیمت‌های نامتعارف را به خود اختصاص می‌دهند؛ هر چند قیمت برخی واحدهای نوساز نیز تحت تاثیر کاهش قیمت پیشنهادی برخی دیگر از فایل‌ها در گروه‌های سنی مختلف تحت‌تاثیر قرار گرفته وکاهش یافته است؛ اما بیشترین فایل‌هایی که طی روزهای اخیر با سطح قیمت نامتعارف به بازار عرضه شده‌اند واحدهایی با عمر بنای کمتر از یک‌سال-واحدهای نوساز- هستند.

 

این در حالی است که در شرایط فعلی تعداد فایل‌های مسکن با سطح قیمت پیشنهادی نامتعارف در میان میانسال‌ها و سالخورده‌های بازار مسکن کاهش یافته است.

 

 اخبار اقتصادی ,خبرهای اقتصادی ,بازار مسکن

دنیای اقتصاد

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------