آخرین اخبار اقتصادی


اخبار,اخبار اقتصادی,تولید نفت روسیه

رویترز: عربستان و روسیه برای کاهش عمده تولید نفت توافق کردند

منابع رسانه ای از توافق میان عربستان و روسیه درباره کاهش تولید نفت خبر می دهند. به گزارش مهر به نقل از النشره، منابع رسانه…


وزارت صمت: قیمت مصوب ماسک سه لایه ۴۱۰ تومان است اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,ماسک
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، قیمت مصوب ماسک N۹۵ را ۱۵ هزار تومان و ماسک سه لایه را ۴ هزار و ۱۰۰تومان اعلام کرد. 

به گزارش مهر به نقل از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، عباس تابش گفت: شیب تولید ماسک رو به افزایش استو  تولید به صورت سه شیفته و چهار شیفته در حال انجام است.

 

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اظهار داشت: برای واردات ماسک‌های سه لایه و N۹۵ هم اقدام شده و به لحاظ تامین مشکلی نخواهیم داشت.

 

معاون وزیر در مورد قیمت ماسک اظهار داشت:  قیمت‌ها اعلام شده  و هر فردی ماسک N۹۵ را بیشتر از ۱۵ هزار تومان و ماسک سه لایه را بیشتر از ۴ هزار و ۱۰۰ تومان عرضه کند گرانفروشی است و با آن برخورد می‌شود.

 

اصلاحیه/ قیمت مصوب ماسک سه لایه ۴۱۰ تومان است
باشگاه خبرنگاران نوشت: صادقی نیارکی سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت گفت: قیمت مصوب ماسک سه لایه ۴۱۰ تومان است و امروز در خبرگزاری ها به اشتباه ۴ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده بود.

 

وی افزود: قبل از بحران کرونا روزانه ۶۰ هزار ماسک تولید می شد، اکنون به ۷۰۰ هزار عدد رسیده است‌.

 

او ادامه داد: توزیع مواد بهداشتی، ضدعفونی و تجهیزات پزشکی از صفر تا ۱۰۰ بر عهده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، وزارت صمت فقط مسئول تولید است.

 

وی در پایان گفت: برآورد وزارت بهداشت مصرف روزانه ماسک کشور حدود  ۶ تا ۷ میلیون است، طرح های عمومیداریم که به این ظرفیت برسیم. ۱۰۰ میلیون لیتر ظرفیت تولید الکل کشور است که اکنون ۶۰ میلیون لیتر تولید داریم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------