آخرین اخبار اقتصادی


اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,بازار سهام

بورس برای رشد چه میزان پول نیاز دارد؟

بازار سهام فارغ از ارزندگی یا حبابی بودن آن، رنگ هجومی به خود گرفته؛ این روزها بورس در آستانه حمله به ابر کانال تازه‌ای است؛…


روش جدید تأمین مالی مسکن با انتشار ۲۰ هزار میلیارد تومان اوراق اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,مسکن
عضو هیئت مدیره بانک عامل بخش مسکن گفت: مراحل دریافت مجوز انتشار اوراق رهنی در حال انجام است.

 به گزارش مهر به نقل از بانک عامل بخش مسکن، سید محسن فاضلیان در گردهمایی مجازی مدیران ارشد این بانک، با تأکید بر لزوم عملیاتی کردن دو برنامه کلان در بانک مسکن اظهار داشت: نخستین برنامه، شناسایی مراکز درآمدی و در کنار آن شناسایی مراکز هزینه‌ای بانک است که این موضوع مستلزم ایجاد ساختار بودجه ریزی عملیاتی است.

 

فاضلیان موضوع وصول به موقع مطالبات را یکی از اولویت‌های بانک برشمرد و افزود: در این زمینه وصول به موقع مطالبات ارزی در کمیته‌ای ویژه در حال بررسی و پیگیری است.

 

وی با بیان اینکه همه از مدیران استانی تقاضا داریم تا کنترل جدی بر کاهش نرخ تمام شده پول داشته باشند گفت: یکی از موضوعاتی که در شرکت‌های تابعه بانک اتفاق افتاده این است که این شرکت‌ها در مرحله ورود به حاشیه سود هستند.

 

عضو هیئت مدیره بانک عامل بخش مسکن همچنین با تأکید بر استفاده از روش‌های تأمین مالی از بازار سرمایه افزود: در این زمینه مراحل دریافت مجوز انتشار اوراق رهنی در حال انجام است و انتشار ۲۰ هزار میلیارد تومان اوراق رهنی در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------