X

آخرین اخبار اقتصادی


جریمه استخراج‌کنندگان ارز مجازی خانگی،اخبار اقتصادی،خبرهای اقتصادی

جریمه سنگین در انتظار استخراج‌کنندگان ارز مجازی خانگی

سخنگوی صنعت برق گفت: استخراج کنندگان ارز مجازی که از برق خانگی استفاده کنند درصورت شناسایی باید جریمه سنگینی پرداخت کنند. به…

بازار املاک تا ۲ میلیارد در پایتختبازار املاک محله‌های مختلف شهر تهران با قیمت پیشنهادی تا سقف ۲ میلیارد تومان بررسی شد. به گزارش «دنیای اقتصاد»، فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک و سامانه‌های مجازی برای فروش در محلات مختلف شهر تهران به لحاظ قیمتی نکات قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.

 بازار املاک,اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی

بررسی واحدهای مسکونی عرضه شده به بازار برای فروش در آغاز دومین ماه از فصل بهار 1400، حاکی از آن است که تا حدودی حجم فایل‌ها نسبت به دو هفته پایانی فروردین افزایش پیدا کرده است.

 

جالب آنکه برخلاف تصور ابتدایی بخشی از خریداران که در حال حاضر امکان خرید واحدمسکونی با قیمت کمتر از 2 میلیارد تومان در مناطق مختلف تهران وجود ندارد، اتفاقا در مناطقی از پایتخت تعداد فایل‌هایی با این ویژگی قیمتی کم نیستند. آن‌طور که مشخص است بخش عمده این فایل‌ها در نیمه جنوبی و جنوب شرق تهران واقع شده‌اند.

 

نکته مهم دیگر آنکه اگرچه بخش عمده این واحدهای مسکونی با عمربنای بین 10 تا 20 هستند، اما خریدارانی که صرفا به خرید واحد مسکونی نوساز تمایل دارند نیز هر چند انگشت‌شمار، اما می‌توانند واحدهای نوساز با قیمت حدودی کمتر از 2 میلیارد تومان را بیابند. قیمت پیشنهادی این واحدهای مسکونی در هر مترمربع عمدتا کمتر از میانگین قیمت مسکن در هر مترمربع در شهر تهران است.

 

ویژگی دیگر این فایل ها، در مورد متراژ واحدهای مسکونی است که به طور عمده کمتر از 90 مترمربع هستند.

 

در جدول نبض امروز، واحدهای مسکونی با قیمت کل پیشنهادی تا 2 میلیارد تومان ارائه شده است.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی