آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,مکرون

مکرون: در حل اختلاف میان ایران و آمریکا موفق نشدم

رئیس جمهور فرانسه شامگاه روز یکشنبه در کنفرانس خبری درباره تحولات لبنان در بخشی از سخنانش گفت که در حل اختلافات میان ایران و آمریکا موفق نشده است. به گزارش فارس،…


نتانیاهو: توافق هسته‌ای ایران به نزدیکی اسرائیل به کشورهای عربی کمک کرد



اخبار,اخبار سیاست خارجی,نتانیاهو

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی اعلام کرد که توافق هسته ای ایران به نزدیکی بیش از پیش تل آویو به کشورهای عربی کمک کرد.

به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز گفت: توافقی که درباره برنامه هسته‌ای ایران صورت گرفت تاثیر مثبتی در نزدیکی اسرائیل با کشورهای عربی داشت.

 

وی که برای جمعی از دانشجویان دانشکده ای در فلسطین اشغالی موسوم به «امنیت ملی» سخن می گفت، افزود: تنها نکته مثبتی که توافق وحشتناک هسته ای ایران به دنبال داشت این بود که باعث نزدیکی عمیق ما با کشورهای اصلی جهان عرب شد.

 

نتانیاهو در ادامه گفت: من بر این باور بودم که توافق هسته ای با ایران نه تنها راه را برای برخورداری این کشور از زرادخانه هسته ای باز می کند بلکه صدها میلیارد دلار را نیز برای ایران فراهم خواهد کرد، [پول هایی] که داخل ایران صرف نمی شود بلکه هزینه امپراطوری ایران می شود. اکنون می توانید قضاوت کنید حق با ما بود یا نه. بنابراین باید در مقابل [ایران] ایستاد.

 

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در پایان مدعی شد: در شرایط کنونی تنها ارتشی که در جهان می تواند با ایران مقابله کند، ارتش اسرائیل است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------