آخرین اخبار سیاست خارجی

وزیر دفاع اسرائیل،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی

اسرائیل: اگر تحریم‌های موشکی ایران برداشته شود، ایران تلاش می‌کند سلاح اتمی بسازد

وزیر دفاع اسرائیل در خصوص انقضای تحریم‌های موشکی علیه ایران گفت که اگر تحریم ها برداشته شود، تهران خواهد توانست موشک های پیشرفته مستقر کند. به گزارش فارس، یوآو گالانت…

آذربایجان: اجازه حمله اسرائیل از خاک خود به ایران را نمی‌دهیممعاون وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
معاون وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان اعلام کرد که باکو در مناقشات دیگر طرفها دخالت نمی‌کند و بر همین اساس اجازه حمله "اسرائیل" از خاک خود به ایران را نخواهد داد.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای خبری «حقین.آذ» و شبکه تلویزیونی ۹ اسرائیل، فاریز رضایف که برای شرکت در کنفرانس موسوم به "چشم انداز و استراتژی در عصر عدم قطعیت" به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده است، همچنین به اختلافات بین ترکیه و رژیم صهیونیستی اشاره کرد و از اقدامات باکو برای حل آن سخن گفت و افزود: جمهوری آذربایجان بر همین اساس فعالانه در احیای روابط آنکارا و تل آویو مشارکت دارد.

 

اسرائیل تلاش دارد تا از طریق جمهوری آذربایجان جای پایی در کشورهای حوزه قفقاز و آسیای میانه باز کند؛ امری که تحلیلگران نسبت به عواقب و پیامدهای آن برای این منطقه و خطر آن برای صلح و ثبات آن هشدار می دهند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------