آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی ,

بایدن: بر موضع خود برای بازگشت به برجام ایستاده‌ام

ستون‌نویس «نیویورک‌تایمز» از جو بایدن پرسید آیا هنوز به یادداشت خود مبنی بر اینکه اگر ایران به تبعیت از برجام بازگردد، آمریکا هم به توافق بازمی‌گردد، «البته به عنوان…


الجبیر: مدارکی در اختیار داریم که آرامکو با سلاح ایرانی هدف قرار گرفته استاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
وزیر مشاور در امور خارجه عربستان به مواضع خصمانه خود علیه ایران ادامه داد.

به گزارش مهر به نقل از النشره، عادل الجبیر وزیر مشاور در امور خارجه عربستان گفت: ما به حمایت لازم از سازمان های بشردوستانه در یمن ادامه می دهیم!

 

وی در ادامه مدعی شد: ما به تحقیقات درباره شناسایی منشاء پهپادها و موشک هایی که تاسیسات آرامکو را هدف قرار داد، ادامه می دهیم و ادله و مدارکی در اختیار داریم که آرامکو با سلاح ایرانی هدف قرار گرفته است. ایران باید به قوانین بین المللی احترام بگذارد و از رفتارهای  خصمانه دست بردارد. ما با متحدانمان درباره گامهایی که درباره واکنش به حمله به ایران به آرامکو برخواهیم برداشت ، رایزنی می کنیم. رفتار خصمانه ایران باید متوقف شود.

 

الجبیر گفت: ما هم اکنون در حال انجام تحقیقات درباره حملات به آرامکو هستیم و هنگامی که تمام شد نتایج را به دنیا اعلام خواهیم کرد.

 

وزیر مشاور در امور خارجه عربستان ادعا کرد: همه خواهن پرهیز از جنگ هستند و ایرانی ها خواهان تنش هستند. مدت زمانی توافق هسته ای غیرقابل قبول است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------