آخرین اخبار سیاست خارجی


اخبار,اخبار سیاست خارجی,سخنگوی وزارت خارجه آمریکا

آمریکا: رفتار ایران در خلیج فارس را محدود کردیم

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی موثر بودن ساز و کار فشار حداکثری کاخ سفید بر ایران شد. به گزارش فارس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی مدعی…


وزیر جنگ اسرائیل: هدف ما اخراج ایران از سوریه استاخبار,اخبار سیاست خارجی,وزیر جنگ اسرائیل
وزیر جنگ اسرائیل گفت که هدف اسرائیل خروج نیروهای ایرانی از سوریه است.

به گزارش ایلنا به نقل از تایمز آو اسرائیل، نفتالی بنت وزیر جنگ اسرائیل در مورد ایران مدعی شد: هدف ما  اخراج نیروهای تهران از سوریه طی یک سال و تبدیل سوریه به ویتنام ایران است. 

 

وی مدعی شد: ایران مسئول ۷۰ درصد از مشکلات امنیتی اسرائیل، از طریق آموزش و تأمین بودجه گروه‌های تروریستی مانند حماس و جهاد اسلامی فلسطین در غزه و حزب الله لبنان است. ما فرزندان خود را در غزه توسط ایران از دست می‌دهیم. چه کسی امنیت دارد؟ 

 

وزیر جنگ اسرائیل گفت: ما در حال تغییر روند برای آسیب رساندن به ایران هستیم. من لزوماً در مورد جنگ تمام عیار حرف نمی‌زنم این جنگ بیشتر شبیه جنگ سرد در میان دو قدرت منطقه‌ای اسرائیل و ایران است. ما در سوریه بر ایران برتری داریم! این مکان بدی برای ایران است هر چه علیه ما انجام دهند ما واکنش نشان می‌دهیم. 

 

وی مدعی شد: رسانه‌های خارجی این هفته گزارش دادند که چندین سوری و ایرانی در آنجا کشته شده‌اند و ما آن را بیشتر و بیشتر خواهیم کرد تا سوریه ویتنام آنها شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------