آخرین اخبار سیاست خارجی


خطیب‌زاده ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

خطیب‌زاده: ایران آمادگی گشایش سفارت خود را در عربستان دارد/ اختلافات مهمی در وین باقی مانده است

سخنگوی وزارت خارجه با بیان این که شاهد بازگشت مجدد مذاکره کنندگان ارشد مذاکرات وین به محل برگزاری مذاکرات هستیم، گفت: در جریان گفت‌وگوها، تاکنون بسیاری از جداول آماده…

عراقچی: ناگفته‌های کتاب راز سر به مهر از گفته‌هایش بیشتر است / خیلی چیز‌ها را تا سال‌ها نمی‌گوییمعراقچی،اخبار سیاست خارجی،خبرهای سیاست خارجی
مذاکره کننده ارشد هسته ای ایران با اشاره به انتشار کتاب راز سر به مهر با موضوع مذاکرات برجام تاکید کرد: راز سر به مهر هنوز هم سر به مهر است.

به گزارش همشهری آنلاین، سید عباس عراقچی در دیدار مقامات ارشد وزارت خارجه با مدیران رسانه ها بیان کرد: ناگفته‌های کتاب راز سر به مهر از گفته‌هایش بیشتر است.

 

وی در عین حال با اشاره به کتاب راز سر به مهر یادآور شد: خیلی موارد در این کتاب حذف شد نه به این خاطر که به ضرر ما، ظریف و تیم مذاکره‌کننده بود برعکس به نفع ما بود ولی حذف کردیم چون به ضرر کشور بود.

 

عراقچی با بیان اینکه چه چیزها که برای منافع ملی نگفتیم و تبعاتش را کشیدیم خاطر نشان کرد: خیلی چیزها را نگفتیم و برای منافع کشور تا سالها هم نمیگوییم.

 

این دیپلمات ارشد افزود: در همه این موارد دستورالعمل صریح وزیر خارجه این بود که اصل منافع ملی و کشور است و ما مهم نیستیم.

 

معاون وزیر خارجه با تمجید از محمد جواد ظریف اظهار کرد: ظریف هنوز محبوب‌ترین چهره نزد مردم است و کسانی که باید بدانند چه کار هایی انجام شده می دانند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------