آخرین اخبار سیاست خارجی


تخت روانچی ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

خبری متفاوت درباره حق رای ایران در سازمان ملل

سفیر و نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل از بازگشت حق رای ایران در این نهاد بین‌المللی خبر داد. به گزارش ایرنا، تخت روانچی پیش از این، در 24 دی ماه اعلام کرده…

روسیه: مذاکرات وین بزودی از سرگرفته می شودمذاکرات وین,اخباربین الملل ,خبرهای بین الملل
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین به اتهامات نماینده ویژه آمریکا در امور ایران علیه تهران پیرامون عدم همکاری برای ادامه مذاکرات وین واکنش نشان داد.

به گزارش مهر، نماینده روسیه در سازمان‌های بین المللی مستقر در وین به اظهارات نماینده ویژه آمریکا در امور ایران پیرامون برجام واکنش نشان داد.

 

بر اساس این گزارش، میخائیل اولیانوف در واکنش به اتهامات رابرت مالی علیه ایران در پیامی توئیتری با بیان اینکه هنوز برای بدبین شدن خیلی زود است، افزود که مذاکرات وین بزودی از سرگرفته خواهد شد.

 

این دیپلمات روس افزود: احیای برجام با شانس واقعی مواجه است هرچند که ضمانت کاملی هم برای آن نیست. بنابراین طرف‌ها باید با ابراز خلاقیت در زمان خود موانع باقیمانده را رفع کنند.

 

گفتنی است که رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بامداد جمعه در گفتگو با نشریه پولیتیکو ایران را به عدم همکاری برای ازسرگیری مذاکرات وین به منظور احیای برجام متهم کرده بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------