آخرین اخبار سیاست خارجی

ایران و افغانستان ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

بخش اعظم حقابه ایران از هامون، به دلیل اشتباهات طالبان در شوره‌زارها ریخت و از بین رفت

حسن کاظمی قمی نماینده ویژه رییس‌جمهور در امور افغانستان از برگزاری جلسات هیات‌های فنی ایران و افغانستان با هدف تامین حقابه هامون و اجرای معاهدات مربوطه در چند روز آینده…

نتانیاهو: تل آویو توان ایستادگی در برابر تهدیدات امنیتی ایران را ندارد نتانیاهو,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی
نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی گفته است که این کابینه توانایی ایستادگی در برابر تهدیدات امنیتی ایران و حماس را ندارد. 

به گزارش  مهر به نقل از تایمز اسرائیل، «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی در نشست پارلمانی حزب لیکود، کابینه فعلی رژیم صهیونیستی را مورد انتقاد قرار داده و گفته است که این کابینه توانایی ایستادگی در برابر تهدیدات امنیتی ایران و حماس ندارد.

 

به گفته نتانیاهو، ایران به لطف یک توافق بین‌المللی ارتقا یافته توسط دولت کنونی آمریکا، عجله دارد تا خود را به سلاح اتمی علیه اسرائیل مسلح کند و کابینه اسرائیل هم سکوت اختیار کرده است و کابینه فعلی تل‌آویو ضعیف و متقلب همان طور که در مبارزه با حماس ناتوان است، قادر نیست حتی برای لحظه‌ای برابر سیاست‌های منفعل دولت آمریکا علیه ایران بایستد.

 

نتانیاهو به شدت کابینه فعلی در تل‌آویو را مورد انتقادات خود قرار می‌دهد و پیشتر نیز با انتقاد از کابینه نفتالی بنت، هشدار داده بود که این کابینه، رژیم صهیونیستی را در مسیر خطرناکی قرار می‌دهد.

 

«بنیامین نتانیاهو» در ماه‌های گذشته بارها به تندی از رویکرد کابینه بنت و سیاست‌های او در قبال ایران انتقاد کرده است. او اسفند گذشته هم گفته بود که «ایرانی‌ها [در میز مذاکرات] مثل شیر می‌جنگند در حالی که اسرائیل مثل خرگوش تسلیم شده است.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------