کارگر اخراجی پسر صاحبکارش را ربوداخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید
کارگر اخراجی که پسر مرد تاجر را ربوده و 5 میلیارد تومان برای آزادی‌اش درخواست کرده بود، دستگیر شد و انگیزه خود را انتقامجویی عنوان کرد.

 به گزارش ایران، چندی پیش مرد ثروتمندی به پلیس مراجعه کرد و از ربوده شدن پسر ۲۵ ساله اش خبر داد. او گفت: صبح امروز پسرم از خانه خارج شد اما دیگر خبری از او نشد. هر چه با تلفن همراهش تماس می‌گرفتم خاموش بود. تا اینکه دقایقی  قبل مرد ناشناسی  از طریق فضای مجازی با من تماس گرفت و مدعی شد پسرم نزد آنهاست و در ازای آزادی‌اش باید  پنج میلیارد تومان پرداخت کنم. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس عظیم سهرابی آغاز شد اما حدود 24  ساعت از ربوده شدن پسر جوان نگذشته بود که مرد تاجر و پسرش به پلیس مراجعه کردند.

 

پسر جوان درباره ربوده شدن خود گفت: در حال عبور از خیابان بودم تا به محل کارم بروم که خودرویی راهم را سد کرد و سرنشینان آن خود را مأمور معرفی کردند. من هم با تصور اینکه مأمور هستند سوار خودروشان شدم اما آنها مرا به باغی در خارج از تهران بردند و تهدید کردند در ازای آزادی‌ام باید ۵ میلیارد تومان پرداخت کنم. اما نمی‌دانم چطوری متوجه شدند که پدرم موضوع را به پلیس خبر داده و مرا آزاد کردند.

 

در ادامه تحقیقات، کارآگاهان به چهره نگاری از متهمان پرداختند و   درنهایت کارآگاهان‌ اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت دریافتند که مردی به اتهام زورگیری در بازداشتگاه پلیس است که شباهت زیادی به متهم پرونده آدم ربایی دارد.  

 

پس از هماهنگی‌های قضایی متهم دستگیر شده به اداره آگاهی منتقل شد و در تحقیقات به آدم‌ربایی پسر مرد تاجر اعتراف کرد: من کارگر یک مرد تاجر ثروتمند بودم اما او به بهانه‌ای مرا اخراج کرد و از او کینه به دل گرفتم به همین دلیل با یکی از دوستانم  نقشه ربودن پسر مرد تاجر را طراحی کردیم. اما وقتی متوجه شدیم که مرد ثروتمند  به پلیس خبر داده ترسیدیم و فقط ۹۰ میلیون تومان از او گرفتیم و  رهایش کردیم.

 

با اعتراف متهم جوان، همدستش نیز به اداره آگاهی منتقل شد و به آدم‌ربایی اعتراف کرد. به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امورجنایی تهران تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------