فوت یک گردشگر در ریزش غار یخی کوهرنگ/ ۳ معلم در دریای خزر غرق شدنداخبار,اخبار حوادث,ریزش غار یخی کوهرنگ

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری از ریزش غار یخی کوهرنگ خبر داد.

فرامرز شاهین در گفت و گو با مهر اظهار داشت: غار یخی کوهرنگ(چما) در شهرستان کوهرنگ ریزش کرد.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: یک نفر در این حادثه فوت کرد.

 

۳ معلم در دریای خزر غرق شدند

سرهنگ علی قیصری در گفتگو با مهر اظهار داشت: در ساعت ۶ بامداد جمعه هشت نفر غیر بومی در حال شنا کردن در دریای رامسر، روبروی اردوگاه چمران و خارج از طرح شنا در نقطه ممنوعه بودند که ۳ نفر معلم غرق شدند.

 

وی افزود: از شهروندان و گردشگران تقاضامندیم از شنا کردن در خارج از طرح شنا خودداری کرده و به دستورهای ناجی غریق و تابلوها توجه کنند.

 

اعلام اسامی ۳ فرهنگی که در دریای رامسر غرق شدند

حسین بابویی رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اینکه هویت سه همکار فرهنگی که صبح امروز در دریای مازندران غرق شدند، مشخص شد اظهار‌کرد: سعید عمولر از استان همدان، مجید کریمی مقدم از استان خراسان شمالی و فرزاد نوروزی از استان قزوین سه همکار فرهنگی هستند که صبح روز جمعه 11 مرداد ماه به دلیل شنا در دریای رامسر جان خود را از دست دادند.

 

وی افزود: بر اساس قوانین، هنگام برگزاری اردوهای دانش‌آموزی دختران حتما باید یک نیروی آقا همراه آنها حضور داشته باشد و این افراد نیز به عنوان همراه در اردوی دانش‌آموزان دختر حضور داشتند که وظیفه آن‌ها این بود دانش‌آموزان را به اردوگاه محل برگزاری مسابقات ورزشی تحویل دهند و پس از پایان مسابقات آنها را به شهر اصلی خود بازگردانند.

 

رئیس فدراسیون ورزش دانش‌آموزی گفت: با توجه به اینکه مسافت برای بازگشت طولانی بود بنابراین این افراد در شهر رامسر و مکانی بیرون از مجموعه اردوگاهی مستقر شدند و ساعت 6:20 صبح روز جمعه 11مرداد برای شنا به دریا می‌روند و با وجود این که دریا طوفانی و علائم هشدار‌دهنده نیز نصب شده بود اما متاسفانه برای شنا اقدام می‌کنند و دچار حادثه شده و غرق می‌شوند.

 

وی خاطرنشان‌کرد: مسابقات ورزش دانش‌آموزی به روال تعیین شده در حال انجام است و مربیان و دانش‌آموزان سالم هستند اما متاسفانه سه نفر از همراهان دانش‌آموزان جان خودرا از دست دادند که این باعث عزادار شدن جامعه ورزش دانش‌آموزی شد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------