باند خرید و فروش سیم کارت به نام مردگان در پایتخت منهدم شداخبار,اخبار حوادث
رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه ترمینال غرب گفت: باند ۴ نفره خرید و فروش سیم کارت که با تصاویر کارت ملی متوفیان ۲۴۰ سیم کارت خرید و فروش کرده بودند، با دستگیری اعضای آن منهدم شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت، ستوان یکم مهدی کیاشمشکی اظهارداشت: چندی پیش اخباری مبنی بر اینکه افرادی در پایانه غرب سیم کارت های فعالی می فروشند که پس از ۲ ماه این سیم کارت ها غیرفعال و از دسترس خارج می شود به کلانتری اعلام شد.

 

وی افزود: تیمی از ماموران تجسس کلانتری بررسی موضوع را بر عهده گرفتند و دریافتند که سیم کارت های فعال بدواً به نام متوفیان ثبت و سپس به نام خریداران اخیر منتقل شده است.

 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در گشت زنی های هدفمند ماموران ۴ مرد جوان را در حال فروش سیم کارت های فعال شناسایی کردند، گفت: با هماهنگی مقام قضائی هر ۴ متهم دستگیر و در بررسی های بیشتر ۲۴۰ سیم کارت فعال به نام متوفیان از آنان کشف شد.

 

رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب افزود: در بررسی های پلیسی مشخص شد که اعضای این باند با تصاویر کارت های ملی افراد فوت شده سیم کارت را خریداری و سپس به مبلغ ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به متقاضیان می فروختند.

 

ستوان یکم کیاشمشکی با بیان اینکه سیم کارت های کشف شده تحویل نماینده سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد، اظهار داشت: متهمان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی