جنایت هولناک در مشگین‌شهر/ راز قتل و آتش‌زدن جسد آرایشگر جواناخبار,اخبار حوادث
زن جوان با همدستی برادر و مرد مورد علاقه‌اش در جنایتی هولناک دست به قتل دختری جوان زده و جسدش را به آتش کشیدند.

به گزارش ایلنا، ۱۹ اسفند سال ۹۸ زن جوانی به نام سودا از سالن زیبایی مشگین‌شهر در استان اردبیل که در آن مشغول به کار بود خارج شد و به خانه یکی از دوستانش رفت اما دیگر به خانه بازنگشت.  

 

خانواده این زن ۲۸ ساله چند روز به دنبال سرنخی از دخترشان بودند اما هیچ ردی از او به دست نیامد تا این‌که به اداره پلیس مراجعه و از ناپدید شدن دخترشان خبر دادند.  

 

سه‌شنبه ۲۰ اسفند ماه ۹۸ یک چوپان در نزدیکی سد احمدبیگلو بود که سگ گله‌اش شروع به پارس کردن کرد و در حالیکه یک استخوان در دهانش بود به سمت چوپان جوان رفت.  

 

چوپان جوان به دنبال سگ گله‌اش رفت با نیم تنه سوخته یک انسان روبرو شد و در فاصله دیگری نیمه سوخته شده جسد انسان پیدا شد و همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس مشگین‌شهر برای تحقیقات در محل حاضر شود.  

 

تحقیقات برای شناسایی جسد سوخته شده که یک زن بود در پلیس آگاهی مشگین‌شهر استان اردبیل ادامه داشت تا اینکه خانواده سودا که به دنبال سرنخی از دخترشان بودند با مراجعه به اداره پلیس و با توجه به مدارک و شواهد پلیسی مشخص شد که جسد سوخته متعلق به سودا گم شده است.  

 

با جنایی شدن این پرونده تیمی از ماموران پلیس آگاهی مشگین‌شهر برای تحقیقات پلیسی وارد عمل شدند و در گام نخست به سراغ خانواده سودا رفته و مشخص شد که قربانی جنایت شب قبل از پیدا شدن جسد سوخته‌اش در خانه یک زن آشنا میهمان بوده است.  

 

ماموران به سراغ زن جوان آشنا که مریم نام دارد رفته و این زن در بازجویی‌ها شروع به داستان‌سرایی کرد اما وقتی در تناقض گویی‌هایش گرفتار شد، دوربین‌های مداربسته در نزدیکی خانه این زن راز این جنایت هولناک را فاش کرد.  

 

کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی‌بردند که مریم با همدستی برادرش و مرد جوانی دست به قتل سودا زده و پس از سرقت طلاها و پول‌هایش برای پنهان‌ماندن سرنخ پلیسی جسد او را به نزدیکی سد احمدبیگلو منتقل کرده و در آنجا آتش زده‌اند.  

 

برادر و مرد مورد علاقه مریم در عملیات پلیسی دستگیر شدند و در بازجویی‌ها مرد جوان به قتل سودا اعتراف کرد و مشخص شد برادر مریم جسد را پس از جابه‌جا کردن با همدستی مرد جوان آتش زده‌اند.  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی