نزاع ۳ نوجوان بر سر یک دختر به مرگ یکی از آنها منجر شد/ قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کارقتل پسر ۱۳ ساله در منطقه تجریش تهران،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران از قتل پسر ۱۳ ساله در درگیری ۲ جوان در منطقه تجریش خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ محمد کالوسی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: روز گذشته ماجرای درگیری ۳ جوان در خیابان وطن پور به پلیس مخابره شد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

 

وی افزود: ماموران با حضور در محل درگیری اطلاع پیدا کردند که  ۲ پسر ۱۶ ساله با یک پسر ۱۳ ساله درگیر شده‌اند و ۲ پسر نوجوان در این درگیری باعث زمین‌گیر شدن پسر نوجوان شده و در حالیکه پسر ۱۳ ساله نیمه جان روی زمین افتاده بود ۲ پسر نوجوان پا به فرار گذاشتند که در این راستا پسر نوجوان به بیمارستان منتقل می‌شود.

 

سرهنگ کالوسی ادامه داد: پسر نوجوان در بیمارستان به کام مرگ فرو می‌رود و این در حالی بود که تحقیقات برای دستگیری عاملان این نزاع دسته جمعی ادامه داشت و مشخص شد یکی از ۲ نوجوان دستش را دور گردن پسر ۱۳ ساله انداخته تا او را به زمین بیندازند و همین ضربه باعث مرگ وی شده است.

 

سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: در تحقیقات مشخص شد که در درگیری ۳ پسر نوجوان یک دختر ۱۷ ساله حضور داشته و درگیری بر سر این دختر جوان بوده است.

 

این مقام انتظامی بیان کرد: ضمن هماهنگی‌هاییکه  با مقام قضایی صورت گرفت  مخفیگاه ۲ پسر نوجوان و دختر جوان در تهران مورد شناسایی قرار گرفت که در ادامه ماموران در عملیات‌های جداگانه موفق به دستگیری دختر جوان و یکی از ۲ پسر حاضر در صحنه درگیری بازداشت شد.

 

سرهنگ کالوسی گفت: دختر و پسر نوجوان به مراجع قضایی معرفی شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار ماموران قرار گرفته است.

 

 ***

 

قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار 

تسنیم نوشت: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از قتل رئیس وظیفه عمومی لاهیجان در محل کار توسط یکی از مراجعه‌کنندگان خبر داد و گفت: جزئیات این حادثه در دست بررسی است.

 

سرهنگ مجید رسول‌زاده درباره حادثه قتل رئیس وظیفه عمومی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه یکی از وظایف ذاتی پلیس تأمین امنیت است اظهار داشت: نیروی انتظامی در راستای حفظ امنیت شهدای بسیاری را تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان ابراز داشت: صبح امروز ستوان‌یکم امید چائی‌پز رئیس وظیفه عمومی لاهیجان حین انجام‌ وظیفه در درگیری با یکی از مراجعه‌کنندگان در محل کار خود به قتل رسید.

 

رسول‌زاده خاطرنشان کرد: قاتل که فردی 28 ساله است در اقدامی ناگهانی و جنو‌ن‌آمیز با مأمور وظیفه‌شناس نیروی انتظامی ستوان‌یکم چائی‌پز درگیر شده و ضرباتی را به وی وارد کرد که فرد قاتل بلافاصله در محل حادثه دستگیر شد.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان تصریح کرد: رئیس وظیفه عمومی لاهیجان بلافاصله به نزدیک‌ترین بیمارستان منطقه منتقل‌شد اما متأسفانه بر اثر شدت جراحات وارده ستوان‌یکم امید چائی‌پز پس از انتقال به بیمارستان‌ به لقاءالله پیوست.

 

رسول‌زاده با بیان اینکه جزئیات قتل و علت این درگیری در دست بررسی است خاطرنشان کرد: فرد قاتل ادعا داشته که حالت عادی نداشته است که اکنون در حال بررسی جزئیات این اتفاق هستیم و پس از تکمیل بررسی‌ها نتیجه اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی