تصادف با کاروان عروسی در بندرعباس/ 3 کشته و 6 زخمیتصادف با کاروان عروسی در بندرعباس،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
بامداد جمعه، بندرعباس شاهد یک تصادف خونین بود که در آن یک خودرو پژو 405 با سرعت زیاد وارد جمع زیادی از مردمی شد که در حال پایکوبی در اطراف ماشین عروس در بلوار خلیج فارس بودند.

به گزارش فارس، ساعت ۳ بامداد جمعه شرکت‌کنندگان در یک عروسی در وسط بلوار خلیج فارس از خودروهایشان پیاده می‌شوند و مشغول شادمانی و پایکوبی بودند که یک خودروی پژو ۴۰۵ با سرعت زیاد وارد جمعیت می‌شود.

 

داماد که یک جوان ۲۸ ساله بوده به همراه یک نفر دیگر در صحنه جان خود را از دست می‌دهند و یک دختر ۵ ساله نیز ساعتی بعد در اورژانس بیمارستان شهید محمدی و به دلیل شدت جراحات ناشی از تصادف فوت می‌کند و شمار فوتی‌های این سانحه به 3 نفر می‌رسد.

 

دکتر فاطمه نوروزیان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درباره دیگر مجروحان این حادثه به خبرنگار فارس در بندرعباس گفت: ۶ نفر مجروح دیگر این سانحه نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند که همگی دارای جراحاتی نظیر شکستگی هستند که شامل یک دختر بچه ۱۰ ساله، دو زن ۳۰ و ۶۷ ساله و سه آقای ۱۰، ۱۳ و ۵۱ ساله هستند.

 

به نظر می‌رسد استفاده از مشروبات الکلی در مراسمات عروسی از یک سو و توقف در وسط بلوار برای شادمانی و ناتوانی راننده پژو 405 که احتمالا دچار مستی بوده از سوی دیگر علت بوجود آمدن چنین حادثه تلخی در بامداد بندرعباس در بلوار خلیج فارس باشد. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------