آخرین اخبار حوادث


Default Image

کشتن شوهرخواهر بعد از تبرئه از اتهام قتل رفیق

مردی که یک‌ بار از اتهام قتل تبرئه شده بود، بعد از مهاجرت از تهران دست به قتل دیگری زد و دوباره برای بررسی پرونده به تهران…

جزئیات فیلم هولناک همسرکشی در بابلسرهمسرکشی در بابلسر،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
مردی که همسرش را در بابلسر به قتل رسانده بود، شناسایی و دستگیر و به قتل اعتراف کرد.

به گزارش رکنا، چندی قبل مرد جوانی به رفتار‌های همسرش مشکوک شد. مرد جوان وقتی به زنش اعتراض می‌کرد او مدعی می‌شد که رفتار اشتباهی ندارد و کار اشتباهی ندارد.

 

مرد ۳۰ ساله، اما به حرف‌های همسرش را جدی نگرفت تا اینکه عصر جمعه وقتی همسرش قصد خروج از خانه را داشت او را تعقیب کرد. زن جوان واد یک مجتمع مسکونی شد و مرد هم به انتظار او ماند و با هر ترفندی بود وارد ساختمان شده و به انتظار آمدن همسرش کمین کرد.

 

ساعتی بعد وقتی زن جوان با مرد غریبه به داخل پارکینگ آمدند، همسر او بدون هیچ حرف یبه سمت آن‌ها حمله کرده و با چاقو ابتدا یک ضربه به همسرش می‌زند. مرد غریبه که شاهد صحنه بود به سمت مرد چاقو به دست آمد، اما او هم در جریان درگیری مجروح شد.

 

مرد خشمگین بدون توجه به التماس‌ها به سمت همسرش رفته و با ۴ ضربه چاقو به گردن و سرش او را مجروح و بلافاصله از پارکینگ فرار می‌کند.

 

با اعلام موضوع به اورژانس و پلیس مشخص شد زن جوان جان خود را از دست داده و مرد غریبه هم مجروح شده که با انتقال به بیمارستان از مرگ نجات یافت. با شناسایی هویت قاتل تیم‌های جنایی پلیس تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند قاتل فراری را دستگیر کنند.

 

مرد همسرکش در بازجویی‌های اولیه به قتل همسرش اعتراف کرد. تحقیقات بیشتر در این رابطه ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------