قتل هولناک مرد جوان با شلیک گلوله در اتوبان خرازی



قتل در تهران،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
مرد جوانی با اصابت گلوله به ناحیه سینه در اتوبان خرازی به قتل رسید.

به گزارش تسنیم، نیمه شب چهارشنبه یکم تیرماه جاری، گزارش کشف جسد مرد جوانی در اتوبان خرازی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

 

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 181 وردآور، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و محمد حسین زارعی بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 

تیم جنایی به محض حاضر شدن در محل حادثه، با جسد خون‌آلود مرد حدوداً 30 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه سینه هدف اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود.

 

بدین ترتیب تحقیقات تیم جنایی بلافاصله کلید خورد و در بررسیهای بیشتر مشخص شد، ساعتی قبل، مقتول به دلیل اختلافات شخصی با مرد جوانی درگیر شده که در ادامه هدف شلیک گلوله از ناحیه سینه قرار گرفته است.

 

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با تحقیقات گسترده و برسی‌ها لحظه به لحظه صحنه جنایت، قاتل متواری را شناسایی و هویت وی را در اختیار بازپرس پرونده قرار دادند.

 

با دستور محمد حسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جرائم‌ جنایی، جسد مقتول برای بررسی‌های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در خصوص دستگیری عامل این جنایت در دستور کار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------