مسمومیت ۷۵ کارگر بر اثر گاز‌گرفتگی در شهرک صنعتی «راوند» اصفهان/ ۴۸ نفر مرخص شدندگاز‌گرفتگی در شهرک صنعتی راوند،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: ۴۸ نفر از حادثه‌دیدگان مسمومیت کارگران در راوند مرخص شدند و فقط 2 نفر بستری هستند و شرایط این حادثه تحت کنترل است.

 منصور شیشه فروش، مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در گفتگو با فارس در اصفهان گفت: بعد از ظهر امروز کارگران یکی از شرکت‌های واقع در شهرک صنعتی راوند دچار مسمومیت شدند که بلافاصله ۱۱ تیم از اورژانس و هلال احمر کاشان به محل اعزام شدند.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان افزود: این حادثه در یکی از سوله‌های صنعتی که تولید آرکوپال بوده و خانم‌ها اشتغال داشته‌اند بوده که تعدادی به علت استشمام گازی، دچار سرگیجه و تنگی نفس می ‌شوند.

 

وی با بیان اینکه بلافاصله مدیریت بحران در محل حضور پیدا کرد، افزود: ۵۰ نفر به علت علائم تنفسی در بیمارستان بستری بودند و ۲۵ نفر هم در آمبولانس اکسیژن درمانی و مداوا شدند.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان بیان کرد: تاکنون ۴۸ نفر از مجموع ۵۰ نفری که در بیمارستان‌های شهید بهشتی و شهید نقویان کاشان و بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده بودند مرخص شده اند و در حال حاضر ۲ نفر به دلایل سرگیجه و مسمومیت هنوز در بیمارستان‌ شهید بهشتی بستری هستند.

 

شیشه فروش تاکید کرد: موضوع مونوکسید کربن به دلیل روشن نبودن بخاری در این سوله منتفی است و علت حادثه در دست بررسی است.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------