آخرین اخبار حوادث

آزار جنسی در آبادان،اخبار حوادث،خبرهای حوادث

دستگیری عامل تجاوز به دختر جوان در آبادان

پسر جوانی که در روز 8 محرم به یک دختر جوان در آبادان تجاوز جنسی کرده بود توسط پلیس اطلاعات وامنیت این شهرستان دستگیر شد. یک…

رانش گسترده زمین در اکوادور ۶ کشته و ۳۰ مفقود بر جای گذاشترانش گسترده زمین در اکوادور،اخبار حوادث،خبرهای حوادث
مقام‌های اکوادور گزارش دادند که در پی رانش گسترده و ویرانگر زمین در شهر بانوس د آگوا سانتا واقع در منطقه مرکزی این کشور، حداقل ۶ نفر کشته و ۳۰ نفر مفقود شده‌اند.

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای سی جی تی ان، دبیرخانه اداره مدیریت ریسک اکوادور در گزارش خود حادثه رانش زمین در این کشور را بسیار بزرگ توصیف کرد.

 

روبرتو لوکه وزیر امور عمومی اکوادور نیز در همین ارتباط در پیامی در حساب کاربری خود در رسانه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق)، نوشت: همبستگی و همدردی خود را با همه خانواده‌هایی که از این حادثه آسیب دیده‌اند، اعلام می‌کنم.

 

به نوشته تارنمای سی جی تی ان، رانش زمین در اکوادور بر اثر وقوع طوفان و بارش شدید باران که روز یکشنبه مناطق مختلف آمریکای مرکزی و جنوبی را تحت تاثیر قرار داد، آغاز و باعث شد که چندین کشور نسبت به خطرات ریزش سنگ و وقوع سیل به دلیل شرایط نامساعد جوی، به شهروندان خود هشدار دهند.

 

همچنین آژانس حفاظت مدنی السالوادور در واکنش به وقوع طوفان و بارش شدید باران در سراسر این کشور کوچک هشدار قرمز اعلام کرد.

 

در همین حال وزارت ارتباطات، زیرساخت‌ها و مسکن کشور گواتمالا نیز گزارش داد که به دنبال وقوع طوفان و بارش شدید در این منطقه جغرافیایی، چندین شرکت هواپیمایی مجبور به تغییر مسیر پروازها به عنوان یک اقدام پیشگیرانه شدند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------