دستگیری قاتل در راه فرار از کشورسری که در جریان درگیری نوجوانی را در مهرشهر کرج به قتل رسانده بود، پیش از فرار از کشور دستگیر شد.

به گزارش همشهری، چند روز پیش مأموران پلیس کرج در جریان درگیری خونینی در یکی از پارک‌های مهرشهر قرار گرفتند و راهی آنجا شدند. درگیری میان پسری جوان و پسری نوجوان صورت گرفته و در جریان آن پسر نوجوان با ضربه چاقو به قتل رسیده و قاتل از محل گریخته بود.

 

با شروع تحقیقات پلیسی، مأموران به پرس و جو از شاهدان پرداختند و موفق شدند هویت قاتل فراری را شناسایی کنند. بررسی‌ها نشان می‌داد که درگیری قاتل و مقتول بر سر یک دختر بوده و این دو که از مدتی قبل با هم دچار اختلاف شده بودند روز حادثه در پارک با هم گلاویز شده و درنهایت قاتل با ضربه چاقو پسر نوجوان را به قتل رسانده بود.

 

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات اطلاعاتی-پلیسی مشخص شد که متهم قصد فرار از کشور را دارد و به همین دلیل خودش را به یکی از استان‌های مرزی رسانده و در آنجا مخفی شده است. وی ادامه داد: اکیپی از کارآگاهان راهی استان مرزی شدند و در یک عملیات ضربتی موفق شدند قاتل را دستگیر و به استان البرز منتقل کنند.

 

سرهنگ نادربیگی گفت: قاتل در جریان بازجویی‌ها مدعی شد که چون مقتول برای دختر مورد علاقه‌ او مزاحمت ایجاد کرده بود با وی درگیر شده و او را به قتل رسانده است. این متهم هم‌اکنون در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022