۲ کودک بابلی براثر سقوط در کانال آب غرق شدندرئیس مرکز اورژانس بابل از مرگ دو کودک در کانال آب نقیب کلا هتکه پشت در شهرستان خبر داد. 

ابوالقاسم لعلی در گفتگو با  مهر با بیان اینکه عصر روز گذشته غرق شدگی دو زن و یک مرد در کانال آب کنارگذر جنوبی نقیب کلاً هتکه پشت گزارش شد، افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپچ اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه هتکه پشت و کیا کلاً را به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با بیان اینکه تکنسین‌های اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شدند، افزود: در این حادثه دختر بچه ۳ ساله و زن ۵۵ ساله و پسر بچه ۵ ساله به داخل کانال آب سقوط می‌کنند.

 

وی ادامه داد: دختر بچه سه ساله پس از از اینکه از آب به بیرون آورده می‌شود توسط تکنسین‌های اورژانس عملیات احیا را انجام می‌دهند که متأسفانه هیچ ثمری نداشت، با این حال به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند متأسفانه تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان هم ثمری نداشت.

 

لعلی یادآور شد: همچنین زن ۵۵ ساله پس از اقدامات درمانی حاضر به انتقال به بیمارستان نشد و متأسفانه تیم غواصی آتش نشانی به خاطر سرعت و عمق آب هنوز موفق نشد پسر بچه ۵ ساله را پیدا کنند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------