درگیری مرگبار 2کارتن‌خواب به‌دلیل خرید متادون ۵۰هزارتومانیمرد کارتن‌خواب در اقدامی جنون‌آمیز به‌دلیل خرید متادون در خیابان مولوی تهران دست به قتل زد. 

به گزارش حادثه 24، پنج‌شنبه دوم تیرماه جاری، رسیدگی به پرونده قتل مرد کارتن‌خواب در خیابان مولوی در دستور کار ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی قرار گرفت.تحقیقات اولیه بازپرس جنایی حکایت از آن داشت، مقتول در یک درگیری در خیابان مولوی از ناحیه سر و سینه هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده است که پس از کشف جسد وی، این حادثه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

تیم جنایی هنگام بررسی صحنه قتل متوجه وجود دوربین‌های مداربسته اطراف محل جنایت شدند و بلافاصله به بازبینی لحظه به لحظه فرار قاتل پرداختند که در ادامه هویت و مخفیگاه وی شناسایی شد.

 

همین کافی بود تا بازپرس پرونده دستور بازداشت متهم را صادر کند و مأموران پلیس در یک عملیات غافل گیرانه وی را دستگیر و به اداره آگاهی برای بررسی ابتدایی منتقل کنند.

 

تحقیقات ادامه داشت تا این که صبح دیروز متهم برای تحقیقات تکمیلی به شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی منتقل شد و به قتل مرد کارتن‌خواب با ضربات چاقو اعتراف و دلیل جنایت را اختلافات مالی عنوان کرد.

 

متهم در جریان تحقیقات گفت: به مقتول 50 هزار تومان برای خرید متادون پول داده بودم اما وی متادون را نخرید و حتی 50 هزار تومان را هم به من پس نداد؛ همین باعث درگیری ما شد.

 

وی ادامه داد: مقتول در جریان درگیری با چوب من را هدف قرار داد که ناگهان چاقوی خود را در آوردم و چند ضربه به سر و صورت او زدم و بلافاصله از محل درگیری متواری شدم.

تحقیقات در خصوص این پرونده توسط ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جرایم جنایی ادامه دارد و متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------