100میلیون اجاره برای یک شب دادم تا اموالم را در ویلا بفروشم/ عتیقه ها را که بردم،دو نفر دست و پایم را بستند و...



اواسط تیر سال جاری مرد جوانی پس از تماس با پلیس مدعی شد که اموالش از سوی یکی از مشتری‌هایش به سرقت رفته است. او در ادامه گفت: من تاجر و کلکسیونر اجناس عتیقه و لوکس هستم، سالهاست که از آلمان به ایران جنس می‌آورم و می فروشم.

 به گزارش ایران ،او ادامه داد: چند روز قبل یکی از مشتریانم به نام امیر به من پیشنهادی جالب داد. او گفت که خانه ویلایی را در غرب تهران سراغ دارد که مزون و شو برگزار می‌کند و صاحب خانه ویلایی مشتری‌های خاصی دارد که می‌توانم با اجاره خانه به مبلغ 100 میلیون تومان برای یک شب، اجناسی را که از آلمان آورده ام  به فروش برسانم.

 

این پیشنهاد آنقدر وسوسه کننده بود که پذیرفتم. به همین خاطر مبلغ توافق شده را پرداخت کردم و به غیر از اجناس خودم یک سری از اجناس دوستانم را هم گرفتم و راهی خانه ویلایی شدم.

 

مالباخته گفت: زمانی که وسایل را به خانه انتقال دادم، امیر با دو مرد ناشناس که تا به حال آنها را ندیده بودم وارد خانه شدند و با تهدید چاقو دست و پا و دهانم را بستند و سوار خودرو کردند. پس از مدتی نیز کنار جاده‌ای در اطراف تهران رهایم کرده و رفتند. با کمک خودروهای عبوری توانستم خودم را به آن خانه ویلایی برسانم اما نه از اجناسم خبری بود و نه از آن مردان ناشناس، فهمیدم آنها با این ترفند بیش از 3 میلیارد تومان از اجناسم را به سرقت برده بودند.

 

پس از بررسی دوربین های مدار بسته واظهارات صاحب خانه ویلایی مشخص شد که امیر سرقت را انجام داده است، تحقیقات برای دستگیری او و دو همدست فراری اش ادامه دارد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------