آزادی گروگان 8 ساله از چنگال ربایندگان مینابی اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
پسر بچه ای 8 ساله که توسط آدم ربایان گروگان گرفته شده بود باتلاش کارآگاهان پلیس شهرستان میناب آزاد و به آغوش خانواده اش بازگشت. 

 سرهنگ محمد رستمی فرمانده انتظامی میناب گفت: درپی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان تبعه افغانستان مبنی براینکه پسر بچه 8 ساله اش برای خرید نان از منزل خارج و توسط آدم ربایان ربوده شده، پیگیری موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران دایره جنایی پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و کنترل دوربین‌های مداربسته، مالک خودروی مورد استفاده آدم‌ربایان  را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند، افزود: متهم در بازجوئی های فنی و تخصصی به آدم ربایی کودک 8 ساله با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

 

فرمانده انتظامی میناب با اشاره به اینکه آدم ربایان در تماس‌های مکرر با خانواده پسربچه ربوده شده درخواست وجه نقد داشتند، بیان داشت: ماموران با ترفندهای پلیسی دریافتند آدم ربایان قصد خروج از مرز ایران به خاک افغانستان را دارند که با هماهنگی مقام قضائی متهم دستگیر شده موضوع دستگیری خود و همچنین اطلاع ماموران از نیت شومشان را به همدستان آدم ربا اعلام کرد تا هرچه زودتر نسبت به رها کردن گروگان اقدام کنند.

 

رستمی اضافه کرد: آدم ربایان عرصه را بر خود تنگ دیده و  با یک واسطه، فرد ربوده شده را به پایگاه بسیج سندرک تحویل و پسربچه صحیح و سالم به آغوش خانواده اش بازگردانده شد.

 

وی با بیان اینکه پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و متهم تحویل دادسرا شد؛ اظهار داشت: اقدامات پلیسی جهت دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.

 

رستمی در پایان از شهروندان خواست: از فرستادن کودکان خردسال خود به پارک و مغازه به تنهایی خودداری کرده و درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله موضوع را از طریق شماره تلفن 110 پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

 

 

فارس

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------