جنایت برای سوار شدن به اسکیت هوایی! اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

عامل جنایت خونین پارک ارم که شش سال فراری بود پس از بازداشت در یک قدمی مجازات قصاص قرار گرفت. این مرد زندگی زیر زمینی داشت تا این که پلیس با ردیابی های تخصصی او را در مخفیگاهش به دام انداخت.

 

شب شوم

شامگاه دوازدهم مهر سال 92 پیکر غرق در خون یک پسر جوان به  نام شهاب 24ساله به  بیمارستان آیت‌ا... کاشانی تهران منتقل شد.

 

دقایقی بعد وی که از ناحیه پهلو چاقو خورده بود به خاطر شدت خون ریزی تسلیم مرگ شد و مأموران کلانتری 133 شهر زیبا  در جریان قرار گرفتند.

 

شاهدان جنایت

دو نفر از دوستان  قربانی که همراه وی به بیمارستان آمده بودند گفتند شهاب در پارک ارم مورد حمله یک مرد ناشناس قرار گرفته است.

 

خیلی زود تیمی از پلیس جنایی پایتخت  پیگیر ماجرا شد و به بازجویی از دو شاهد پرداخت.

 

یکی از این شاهدان گفت: ما  در خانه یکی از دوستانمان مشروب خورده و مست  بودیم که برای تفریح به پارک ارم رفتیم. ما می خواستیم سوار اسکیت هوایی شویم .صف شلوغ بود. به همین خاطر و برای شوخی سعی کردیم بی نوبت وارد صف شویم که چند نفر به ما اعتراض کردند و با هم درگیر شدیم. ما آن جا را ترک کردیم و چند دقیقه بعد دوباره برگشتیم که دعوا از سر گرفته شد ودر آن شلوغی  یک نفر با چاقو به پهلوی شهاب زد و گریخت.

 

6 سال بعد

با اطلاعاتی که شاهدان به پلیس دادند ردیابی عامل جنایت آغاز شد اما پلیس هیچ ردی از وی به دست نیاورد. در حالی که شش سال از این ماجرا گذشته بود پلیس با ردیابی گوشی های موبایل همه افرادی که هنگام وقوع جنایت در آن محل آنتن دهی داشت به دستگیری چندین مظنون پرداخت و سرانجام متهم اصلی پرونده به نام صادق 30 ساله را در خانه اش در حوالی میدان قزوین تهران ردیابی و بازداشت کرد.

 

اعتراف

این مرد به قتل اعتراف کرد و گفت: من و همسرم در صف ایستاده بودیم تا سوار اسکیت هوایی شویم اما چند پسر مست  بدون نوبت وارد صف شدند.چند نفر به آن ها اعتراض کردند که مجبور شدند صف را ترک کنند. اما آن ها چند دقیقه بعد در حالی که چوب در دست داشتند وارد صف شدند و دعوا را از سر گرفتند. من برای میانجی گری وارد دعوا شدم اما یکی از آن ها به من فحاشی کرد و من در اوج خشم با چاقویی که همراه داشتم یک ضربه به او زدم.ولی واقعا قصد قتل نداشتم. 

 

وی ادامه داد: من ورزشکارم و در پیک موتوری کار می‌کنم. بعد از این ماجرا بلافاصله با همسرم به خانه برگشتم. من صبح روز بعد دوباره به پارک ارم رفتم و پرس و جو کردم و متوجه شدم پسر جوان در بیمارستان جان سپرده است. من شوکه شده بودم. چون واقعا نمی دانستم  ضربه چاقو چطور موجب مرگ وی شده است.در مدتی که فراری بودم عذاب وجدان داشتم. چندبار تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کنم اما به خاطر همسر و فرزند خردسالم منصرف شدم تا این که پلیس مرا بازداشت کرد. به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم پرونده وی به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. بنابر این گزارش؛ قرار است وی به زودی از خود دفاع کند. این در حالی است که اولیای دم برای وی حکم قصاص خواسته اند.

 

 

  خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی