دستگیری مالخر کابل های برق سرقتی وکشف ۱۱ تن سیمسرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری مالخر کابل های برق سرقتی خبر داد و گفت: ۱۱ تن کابل های سرقتی از داخل یک کامیونت کشف شد.

به گزارش مهر، سرهنگدوست علی جلیلیان  گفت: در ساعت ۱۱ صبح روز سیزدهم آبان ماه امسال خبری مبنی بر اینکه یک دستگاه کامیونت حامل مقدار فراوانی سیم و کابل برق لخت شده در جلوی گاراژ ضایعاتی واقع در اتوبان فدائیان اسلام، توقف کرده است، تیم عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی مراجعه و منطقه را تحت کنترل خود را آوردند.

 

وی بیان داشت: ماموران در محل مشاهده کردند که راننده کامیونت در حال گفت و گو با مالک گاراژ می باشد و پس از تایید صحت خبر، تیم عملیات کلانتری مولوی برای دستگیری متهمان وارد عمل شد و راننده کامیونت و مالخر اموال سرقتی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کرد.

 

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه هر ۲ متهم حدودا ۴۰ ساله می باشند و در همان بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کردند، گفت: کامیونت توقیفی حامل ۱۱ تن سیم و کابل های توزیع برق سرقتی می باشد که کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵ میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال برآورد کرده اند.

 

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه تحقیقات از متهمان در خصوص جزئیات پرونده و سایر همدستان آنها ادامه دارد، گفت: هر ۲ متهم با دستور قضائی در اختیار پلیس قرار دارند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی