شلیک پلیس دزدان خانه های سعادت آباد را متوقف کردسارقان خانه های سعادت آباد تهران در جریان تعقیب و گریز با شلیک دقیق پلیس گرفتار شدند . 

 سرهنگ "ضرغام آذین" رئیس کلانتری١٣٤ شهرک قدس گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در بلوار دریا ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدش تحقیقات فنی خود را آغاز کردند و موفق شدند، در تحقیقات میدانی، تصویر ۴ سارق جوان را که با یک دستگاه خودروی سواری پراید در محل‌های سرقت حاضر می‌شدند، شناسایی کنند.

 

وی با بیان اینکه پلاک انتظامی خودروی سارقان مشخص نبود، افزود: ماموران کلانتری برای شناسایی سارقان تعداد گشت زنی‌های را افزایش تا اینکه در این گشت زنی‌های هدفمند به ۴ سرنشین یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک شدند و برای بررسی موضوع دستور ایست و توقف خودور را دادند.

 

آذین ادامه داد: متهمان با دیدن خودروی پلیس از محل متواری و پس از یک تعقیب و گریز طولانی ماموران برای جلوگیری از ورود خسارت‌های مالی و جانی احتمالی، چند تیر هوایی شلیک کردند.

 

وی عنوان کرد: راننده خودروی سارقان به ناچار خودرو را متوقف و ماموران کلانتری موفق شدند ۲ تن از سارقان را دستگیر، ولی ۲ سارق دیگر از محل گریختند.

 

این مقام پلیسی ابراز کرد: در بازرسی از خودروی دزدان تعدادی ابزار و ادوات سرقت کشف و متهمان پس از انتقال به کلانتری به چند فقره سرقت منزل در منطقه سعادت آباد اعتراف کردند.

 

رئیس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با بیان اینکه دستگیری ۲ همدست دیگر سارقان ادامه دارد، گفت: هر ۲ متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته‌اند.

 

سرهنگ آذین با اشاره به اینکه در‌های اکاردئونی می‌تواند بازدارندگی مطلوبی در برابر سارقان داشته باشد، از شهروندان خواست: حتی اگر برای زمان کوتاهی منزل را ترک می‌کنند حتما در آکاردئونی منزل را قفل کنند.

 

میزان

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی