دختر نوجوان از قاتل پدرش گذشت کرددختر یک مرد مواد فروش که در تعقیب و گریز پلیسی کشته شده است دیروز در دادگاه حاضر شد و گفت از قاتل پدرش هیچ شکایتی ندارد. 

 این دختر گفت : مامور پلیس پس از کشته شدن پدر معتادش به خانه آن ها سرکشی و به آن ها محبت می کند .

 

شلیک مرگ به  مرد موادفروش

شامگاه  بهمن سال 96 در تعقیب و گریز پلیسی، راننده یک دستگاه پراید با شلیک گلوله ای کشته شد .در بررسی ها روشن شد رحیم مواد فروش بود که پس از مواجهه با پلیس قصد فرار داشت و مامور پلیس  به نام کیوان پس از به کارگیری قانون اسلحه به سمت وی شلیک کرد. مامور پلیس  دیروز در حالی که با قرار وثیقه آزاد بود در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد .

 

در دادگاه

در ابتدای جلسه، نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و گفت : ولی دم  قربانی، تنها دختر ۱۴ ساله مقتول است که معاون اول قوه قضاییه از طرف وی درخواست دیه  کرده است .حالا با توجه به مدارک موجود در پرونده از جنبه عمومی جرم برای متهم تقاضای مجازات دارم.

 

بخشش دختر قربانی

 سپس دختر نوجوان قربانی که در دادگاه حاضر بود روبه روی قضات ایستاد و گفت  : اگر قانون به من اجازه می‌داد تا از طرف خودم برای قاتل پدرم مجازات درخواست کنم برای این مامور پلیس درخواست قصاص نمی کردم.  او بعد از این که پدرم کشته شد به خانه ما آمد و اوضاع بد مالی ما را دید .به همین دلیل در این مدت به ما کمک مالی کرد و همه وسایلی را که من و مادرم در زمان حیات پدرم به آن نیاز داشتیم برایمان تهیه کرد.

 

او چند بارمرا برای تفریح به بیرون برده و حتی  به مدرسه  ام نیزسرکشی  کرده است .پدرم  با مواد فروشی زندگی ما را می گذراند و حتی وسایل اولیه زندگی را نیز برای ما تهیه نمی‌کرد .من حالا از دادگاه تقاضا دارم تا برای مأمور پلیس مجازات زندان در نظر نگیرند .او انسان شریفی است و ناخواسته پدرم را کشته  است. او حتی خبر نداشت که قرار است امروز در دادگاه حاضر شوم .اما من خودم به دادگاه آمدم تا از دادگاه تقاضا کنم وی را به زندان محکوم نکند. 

 

سپس متهم  روبه روی قضات ایستاد و گفت : شلیک مرگبار را قبول دارم اما من ناخواسته به مرد موادفروش شلیک کردم . ما در تعقیب و گریز وی بودیم که او فرار کرد و من چند تیر هوایی شلیک کردم .سپس ایست دادم و با به کارگیری قانون اسلحه به سمت ماشین او نشانه رفتم اما گلوله ناخواسته با وی برخورد کرد و موجب مرگش شد .من از این بابت متاسف هستم . وی ادامه داد:  من دیه قربانی را به خانواده‌اش پرداخت می‌کنم  و از آن ها طلب بخشش دارم. بنابه این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

 

 

 خراسان  

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی