ردپای دختر خانواده ثروتمند در معمای گم شدن باغبان اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

پرونده ناپدید شدن مرد باغبان در خانه ویلایی پاسداران پس از سه سال با بازداشت دختر خانواده ثروتمند به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. صبح روز 5 خرداد سال 95 بود که مردی 40 ساله با حضور در کلانتری تجریش از ناپدید شدن برادرش خبر داد و اعلام کرد که ساعت 7:40 صبح روز گذشته برادرم برای رفتن به محل کارش در خیابان تجریش از خانه خارج شد، اما دیگر کسی از برادرم اطلاعی ندارد.

 

بدین ترتیب، تیمی از ماموران برای ردیابی مرد 35 ساله وارد عمل شدند و در گام نخست مشخص شد که این مرد 17 سال به عنوان پیشکار در خانه 3 هزار متری زن جوانی مشغول به کار بوده و صبح آن روز در حالی که خودروی پژوی او در مقابل خانه پارک بوده از آن جا خارج شده اما دیگر بازنگشته است. کارآگاهان در ادامه به سراغ زن حسن رفتند که به ماموران گفت: شوهرم شب قبل از من خواست که او را صبح زود بیدار کنم تا به محل کارش برود، ساعت 6 صبح همسرم به محل کارش در خانه باغ رفت و ساعت 9 صبح دختر صاحبخانه که نرگس نام دارد با من تماس گرفت و از ناپدید شدن شوهرم خبرداد.

 

سپس تیم پلیسی نرگس را هدف تحقیق قرار دادند و تنها سرنخ، تناقض گویی های این زن در تحقیقات بود و این در حالی بود که بررسی دوربین های مداربسته نشان می داد روز حادثه ابتدا حسن از خانه خارج شده و به سمت دماوند رفته است و نرگس نیز پس از خارج شدن حسن آن جا را ترک کرده است. در ادامه تحقیقات چهار مرد مظنون دیگر در پرونده بازداشت شدند و یکی از آن ها که از اعضای خانواده صاحبخانه بود به ماموران گفت: حسن 17 سال است که برای ما کار می کند و ماهی 4 میلیون تومان حقوق می گیرد ،تا به حال هیچ یک از اعضای خانواده و کارگران از او بدی ندیدند و کسی با او مشکلی نداشته، نمی دانیم چه اتفاقی برای او افتاده است و همه ما نیز نگران او هستیم.

 

در ابتدا پرونده آدم ربایی پیش روی ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفت اما با توجه به این که هیچ تماس مرموزی گرفته نشد و مشخص شد حسن وضعیت مالی خوبی ندارد، پرونده آدم ربایی بسته شد و برادر حسن با حضور در دادسرای امور جنایی شکایتی مبنی بر به قتل رسیدن برادرش ارائه داد. تجسس های فنی ادامه داشت اما هیچ سرنخی از جسد و عامل جنایت معمایی به دست نیامد و پرونده برای سیر مراحل قانونی به شعبه 10 دادگاه یک کیفری استان تهران ارجاع شد.

 

قضات پس از بررسی پرونده با توجه به این که نرگس همزمان با خارج شدن حسن از خانه ویلایی از آن جا بیرون آمده بود، برای او مباشرت در قتل عمدی حسن گرفتند و دستور بازداشت این زن را که در بازجویی ها تناقض گویی های زیادی داشت، صادر کردند. بدین ترتیب، زن جوان به اتهام مباشرت در قتل عمدی حسن دستگیر و با قرار وثیقه 500 میلیون تومانی آزاد شد. بنا به این گزارش، به زودی پرونده معمایی ناپدید شدن حسن در شعبه 10 کیفری یک استان تهران مورد بررسی قرار می گیرد و حکم نهایی اعلام خواهد شد.

 

  خراسان  

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------