عامل جنایت خونین خمین خود زنی کردقاتلی که بعد از قتل به علت اختلاف حساب اقدام به خودزنی کرده بود، دستگیر و تحت حفاظت پلیس به واحد درمانی منتقل شد.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: صبح روز گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های اورژانس شهرستان خمین مبنی بر امداد خواهی فردی که خود را قاتل معرفی کرده است، بلافاصله تیم های امدادی و انتظامی به محلی که در صحبت های فرد تماس گیرنده بیان شده بود، اعزام شدند.

 

سرهنگ خلجی تصریح کرد: با حضور تیم های انتظامی در محل مشاهده شد راننده خودرو به علت ضربه سلاح سرد فوت شده و سرنشین آن نیز از ناحیه شکم مجروح شده که بلافاصله فرد مصدوم به مرکز درمانی انتقال و تحت بازجویی پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: با اعترافات فرد مصدوم مشخص شد که او با شخص راننده دارای اختلاف مالی بوده و از تهران در حین تردد به یکی از استان های اطراف بوده اند که با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کرده و در این حین سرنشین خودرو با چاقوی میوه خوری به راننده ضربه زده و او را به قتل می رساند.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: بعد از ارتکاب قتل، سرنشین خودرو با هدف پایان دادن به زندگی اش به خود نیز ضربه وارد می کند که بعد از گذشت دقایقی به علت درد و تالم فراوان برای امدادخواهی با مرکز فوریت های 115 تماس گرفته و به ارتکاب قتل اعتراف می کند.

 

سرهنگ خلجی ادامه داد: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و با هماهنگی مرجع قضایی درحال سیر مراحل قانونی است.

 

ایلنا

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی