X

8 عضو‌باند‌سرقت‌در‌«پاتوق‌سیاه» اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
پلیس مشهد با ورود به یکی دیگر از «پاتوق های سیاه» هشت عضو یک باند سرقت قطعات خودرو را پای بساط مواد مخدر به دام انداخت. 

فرمانده انتظامی مشهد روز گذشته با تشریح جزئیات این خبر به خراسان گفت: ساعت 2 بامداد سوم بهمن، نیروهای گشت نامحسوس تجسس کلانتری شفا، هنگام انجام وظیفه و مراقبت های غیرمحسوس از اموال مردم، به دو جوان در بولوار ابوطالب مشکوک شدند که یک دستگاه تلویزیون ال سی دی را درون یک چادر گذاشته و با پای پیاده در حرکت بودند. سرهنگ عباس صارمی افزود: نیروهای تجسس بلافاصله با هماهنگی سرگرد امارلو (سرپرست کلانتری شفا) دو جوان را که دچار تناقض گویی شده بودند به کلانتری هدایت کردند. در همین لحظه پیامک هایی از سوی همدستانشان به گوشی آن ها ارسال شد که نشان می داد، آن ها از اعضای یک باند سرقت هستند و دیگر اعضای باند به معامله اجناس سرقتی با مالخران در یکی از «پاتوق های سیاه» مشغول اند.

 

مقام ارشد انتظامی مشهد تصریح کرد: ماموران تجسس بلافاصله با کسب مجوزهای قضایی از قاضی سیدجواد حسینی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) و در سپیده دم همان روز، «پاتوق سیاه» را در بولوار بهمن منطقه خواجه ربیع شناسایی کردند و آن مکان را به محاصره درآوردند. سرهنگ صارمی ساداتی خاطرنشان کرد: نیروهای تجسس با استفاده از شگردهای پلیسی و قرار صوری با دیگر همدستان متهمان دستگیر شده، وارد پاتوق سیاه شدند و شش عضو دیگر این باند را در حالی به دام انداختند که تعدادی از آن ها مشغول استعمال مواد مخدر و خرید و فروش لوازم سرقتی بودند!

 

رئیس پلیس مشهد با اشاره به کشف لوازم سرقتی و مواد مخدر از پاتوق سارقان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه دزدان، چندین عدد کامپیوتر خودرو، دستگاه پوز، گوشی های تلفن همراه، خنجر، قمه و مقادیری انواع مواد مخدر صنعتی کشف و ضبط شد. سرهنگ عباس صارمی ساداتی با بیان این که پنج شاکی ساعتی بعد از دستگیری سارقان، آن ها را شناسایی کردند، گفت: بررسی های بیشتر با انتقال متهمان به پلیس آگاهی در حالی ادامه دارد که سارقان، قوی هیکل ترین فرد دستگیر شده را به عنوان سرکرده خود معرفی کردند که به «محمود ریزه» شهرت دارد.

 

 

 خراسان/سجادپور

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی