کشف جسد زن مسن حین اطفای آتش‌سوزی/ تصاویرسخنگوی آتش‌نشانی تهران از کشف جسد یک زن مسن حین اطفای آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی قدیمی‌ساز خبر داد. 

 به  گزارش تسنیم ؛سید جلال ملکی، با اعلام خبر آتش‌سوزی مرگبار در یک منزل قدیمی در خیابان ظهیرالاسلام، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۳:۰۸ شب گذشته (۲۹ بهمن) یک مورد حادثه آتش‌سوزی و مشاهده دود در یک منزل قدیمی در خیابان ظهیرالاسلام، خیابان مصباح به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه شماره دو آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی‌ساز بود که به گفته همسایه‌ها زنی مسن و تنها، از مدتها پیش در آن سکونت داشت.

 

وی تصریح کرد: داخل این منزل لوازم زیادی و بیشتر از نوع ضایعات در آن نگهداری می‌شد و به مانند یک انباری بود.

 

ملکی افزود: آتش‌نشانان با گشودن در و ورود به منزل مشاهده کردند بخشی از منزل دچار آتش‌سوزی شده و دود زیادی نیز محل حادثه را فراگرفته بود.

 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان حین جست‌وجو در منزل با وضعیت بی‌حال خانمی حدوداً ۷۰ ساله مواجه شدند، وی را از منزل خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که مشخص شد این شخص جان باخته است.

 

وی با بیان اینکه علت اصلی فوت این خانم توسط پزشکی قانونی مشخص می‌شود، یادآور شد: متوفی دچار سوختگی نبود اما مرگ وی بر اثر استنشاق دود محتمل است.

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------