X

قتل معمایی خانم عکاس سینمای تهران اخبار حوادث,خبرهای حوادث ,حوادث روز
خانم عکاس سینمای ایران در ماجرای مرموزی به کام مرگ فرو رفت و بازپرس ویژه قتل شوهرش را بازداشت کرد. 

این مرد که 9 سال از همسرش کوچک تر است و در زمینه تئاتر فعالیت دارد، پذیرفته است شب قبل دعوای شدیدی داشتند.

 

جنایت در یوسف آباد

عقربه ها ساعت 21:30 یکی از روزهای اسفند امسال را نشان می داد که مرد جوانی درتماس با ماموران کلانتری 125 یوسف آباد از مرگ همسرش در اتاق خواب خانه شان خبر داد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

ماموران با حضور در خانه مرد 27 ساله با جسد زن 36 ساله که روی تخت افتاده بود مواجه شدند و با توجه به مرموز بودن مرگ زن جوان تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس واحدی و تیم تشخیص هویت در محل حضور یافتند.

 

تحقیقات ابتدایی

کارآگاهان در ابتدا مرد جوان را هدف تحقیق قرار دادند و محسن به ماموران گفت: تحصیلاتم مرتبط به تئاتر است و همسرم نیز فوق لیسانس ادبیات  است ولی در کار عکاسی تئاتر و سینما فعالیت دارد و همیشه در پروژه هایی که داشتم کارهای عکاسی را انجام می داد.

 

وی افزود: همیشه در کنار هم بودیم و یک کلید بیشتر برای خانه نداشتیم چون صبح ها با هم از خانه خارج می شدیم و شب ها نیز با هم به خانه باز می گشتیم تا این که همسرم را در آخرین پروژه کاری انتخاب نکردم و او بیشتر مواقع در خانه بود تا این که امشب به خانه بازگشتم و کلید همراهم نبود به همین دلیل زنگ خانه را به صدا در آوردم اما کسی جواب نداد که به تلفن همراه شیما زنگ زدم و به تماسم جواب نداد.

 

محسن ادامه داد: نگران شدم به همین دلیل به سراغ کلید ساز رفتم و با هم وارد خانه شدیم و جسد همسرم را داخل اتاق خواب دیدم و به سرعت با پلیس تماس گرفتم.

 

مرگ مرموز

کارآگاهان در ادامه تحقیقات پی بردند که روی جسد آثار ضرب و جرح وجود دارد و روی سر محسن نیز آثار خراشیدگی و درگیری است که تیم پزشکی قانونی در محل مرگ زن جوان را مسمومیت یا خفگی اعلام کردند.

 

بازپرس پرونده پس از بررسی تیم تشخیص هویت دستور داد تا جسد برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و محسن بار دیگر هدف تحقیق قرار گرفت.

 

محسن در گام بعدی تحقیقات گفت: همسرم دختر عمه ام بود و یک بار ازدواج ناموفق داشت و دو سال قبل با هم ازدواج کردیم و همیشه در پروژه های کاری با هم بودیم تا این که در آخرین پروژه کارم از همسرم کمک نگرفتم و شیما بیشتر اوقات در خانه بود و هر شب که به خانه باز می گشتم سر این موضوع  که چرا از او در کارم کمک نگرفتم بهانه گیری می کرد.

 

این مرد درباره آثار درگیری روی بدن خودش و شیما افزود: هر شب که به خانه باز می گشتم شیما بهانه می گرفت و سر این که چرا دیر به خانه باز می گردم با هم درگیر می شدیم و آخرین بار نیز شب گذشته به خاطر بهانه گیری هایش با هم درگیر شدیم و آثار ضرب و جرح روی بدنمان به خاطر درگیری دیشب است و در ماجرای مرگ او نقشی نداشتم.

 

بنا به این گزارش، بازپرس پرونده با توجه به مرموز بودن مرگ زن جوان و آثار درگیری روی بدن محسن و مقتول، دستور بازداشت محسن را صادر کرد و متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است تا راز مرگ معمایی زن عکاس فاش شود.

 

 خراسان 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی