اخاذی زن رمال از دختران جوان با تهدید طلسم همیشگیمعاون هماهنگ کننده پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری یک زن رمال در جنوب شرق پایتخت خبر داد. 

به گزارش ایسنا، سرهنگ‌ ناصری نژاد دراین باره گفت:‌ چندی قبل ماموران قرارگاه جلب محکومان متواری، از فراری بودن یک زن که از طریق رمالی و فالگیری اقدام به کلاهبرداری و اخاذی از شهروندان کرده بود، با خبر شدند و با توجه به صدور حکم محکومیت برای این زن و متواری بودن وی،  اقدامات خود برای شناسایی و دستگیری متهم را آغاز کردند.

 

ناصری‌نژاد با بیان این که ماموران طی تحقیقات خود محل اختفای این زن رمال و فالگیر را شناسایی کردند، تصریح کرد:‌ در تحقیقات ماموران مشخص شد که این زن همچنان اقدام به رمالی و فالگیری می‌کند و پس از مراجعه‌ سوژه‌هایش که عمدتا دختران و زنان جوان بودند و دریافت مبالغ گزاف از آن ها، این افراد را تهدید نیز می‌کرد که اگر دوباره به او  پول ندهند، زندگی شان را طلسم خواهد کرد.    وی افزود:‌ در تحقیقات انجام شده، مشخص شد که این زن در مجموع حدود ۸۰ میلیون تومان از مراجعه‌کنندگانش اخاذی و به یکی از شهرهای شمالی کشور فرار کرده است.

 

ماموران طی تحقیقات با خبر شدند که این زن برای مدتی به تهران بازگشته است که بلافاصله برای دستگیری‌اش وارد عمل شدند و او را در مخفیگاهش در جنوب‌شرق تهران دستگیر کردند. ناصری نژاد با بیان این که متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد، گفت: هشت نفر از شکات پرونده نیز شناسایی شدند و این فرد با پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------