قتل یک ساعت بعد از آزادیمرد جوان ساعتی پس از مرخصی از زندان در حالی به قتل رسید که دقایقی قبل از مرگ هویت دو قاتلش را معرفی کرد.

به‌گزارش ایران ، ساعت 2:30 بامداد 20 اسفند مأموران کلانتری 161 ابوذر در تماس با بازپرس جنایی پایتخت از مرگ مرد 35 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

 

با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران ادامه یافت. طبق اعلام نظر پزشکان بیمارستان مرد جوان به‌خاطر شدت جراحات ناشی از جسم برنده مانند چاقو جان خود را از دست داده بود. همچنین مقتول قبل از مرگ نام دو نفر را به زبان آورده بود که کادر درمانی این اسامی را یادداشت کرده بودند.

 

 از آنجایی که با تماس مردمی مرد جوان به بیمارستان منتقل شده بود، تحقیق از شاهدان صورت گرفت و یکی از آنها به پلیس گفت: در حال عبور از خیابان بودیم که دیدیم دو مرد جوان با مقتول درگیر شده‌اند. آنها پس از آنکه مقتول را با چاقو مورد حمله قرار دادند از محل متواری شدند.

 

 در ادامه بررسی‌ها هویت مقتول شناسایی و مشخص شد که مرد جوان به خاطر حمل مواد مخدر در زندان به سر می‌برد و یک روز قبل از قتل از زندان کرج مرخصی گرفته بود. بازپرس غلامی دستور تحقیقات برای شناسایی عاملان این جنایت را صادر کرد.


 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------