ماجرای مرموز جسدی در پرایدکارآگاهان پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس جنایی تحقیقاتی را در رابطه با کشف جسد مردی جوان در خودرواش آغاز کردند.

 به گزارش شرق، مردی دو روز پیش با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و به اپراتور این مرکز گفت احتمال می‌دهد مردی داخل یک خودرو فوت شده باشد. او توضیح داد: من بعدازظهر برای خرید و انجام کارهایم از خانه خود، واقع در شهران خارج شدم.

 

آن زمان خودروی پرایدی را دیدم که راننده هم پشت فرمان بود. ساعت 12 شب وقتی به منزل بازگشتم، باز هم همان پراید را دیدم و چون راننده هم در همان حالت قبلی بود مشکوک شدم. جلو رفتم و کمی که دقیق‌تر نگاه کردم، فهمیدم این مرد تکان نمی‌خورد و به‌ نظرم جان باخته است.

 

مأموران کلانتری شهران بعد از دریافت این خبر در محل حادثه حاضر شدند و پس از تأیید موضوع در تماس با بازپرس واحدی، بازپرس کشیک قتل تهران، واقعه را به او اطلاع دادند. این‌گونه بود که تیمی از کارآگاهان جنایی و متخصص پزشکی قانونی به محل حادثه رفتند. کارآگاهان در وهله اول متوجه شدند تمام درهای خودرو غیر از در سمت شاگرد قفل است. آنها بعد از ورود به خودرو درحالی‌که اطمینان داشتند مرد ناشناس جانش را از دست داده است به بازرسی اتومبیل پرداختند، اما غیر از چند ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده چیز خاصی پیدا نکردند.

 

مأموران در ادامه، هویت مالک پراید را استعلام کردند و فهمیدند او مردی 34 ساله به نام اصغر است. کارآگاهان خانواده اصغر را شناسایی کردند و به پرس‌وجو از آنها پرداختند. در این مرحله مشخص شد اصغر دو روز قبل از کشف جسد برای کار با خودرو از خانه خارج و پس از آن ناپدید شده است.

 

یکی از اعضای خانواده این مرد گفت: آن روز بارها با موبایل او تماس گرفتیم، اما جواب نداد و در نهایت گوشی‌اش خاموش شد. در این مدت هیچ خبری از اصغر نداشتیم و به‌شدت نگران بودیم تا اینکه خبر آوردند او فوت شده است.

 

در این میان متخصص پزشکی قانونی اعلام کرد در زمان کشف جنازه حدود 48 ساعت از مرگ مرد راننده گذشته است. در نهایت جسد برای تعیین دقیق علت مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد. این در حالی است که احتمال وقوع قتل در این پرونده وجود دارد، زیرا اولا در سمت شاگرد خودرو باز بود. دوم اینکه موبایل متوفی نیز سرقت شده بود.

 

بنا بر این گزارش، درحال‌حاضر تحقیقات درباره این معما به دستور بازپرس جنایی تهران ادامه دارد و کارآگاهان امیدوار هستند بتوانند با کشف سرنخ‌های جدید این راز را فاش کنند. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی