شگرد عجیب زورگیر مسافرکش نما در تبریزفرمانده انتظامی تبریز گفت: فردی که با شیوه مسافرکشی اقدام به اخاذی و زورگیری از شهروندان می کرد با همکاری مردم با پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ"فرهنگ نوروزی"درتشریح جزئیات این خبر،اظهارداشت:راننده مسافر کش نما با خودرو پراید و با نصب تابلوی تاکسی تلفنی، خانم جوانی را به عنوان مسافر در منطقه باغمیشه تبریز سوار خودرو می کند.

 

وی افزود: مسافر مزبور با مشاهده وضعیت غیر متعارف داخل خودرو، درخواست توقف و پیاده شدن از خودرو می کند که راننده نیز اهرم تعبیه شده در سقف خودرو برای  ضربه زدن و انتقال مسافر به صندوق عقب را رها می کند که خانم نیز با هوشیاری صفحه را رد کرده و ضمن درگیری با راننده از رانندگان عبوری در خواست کمک می کند.

 

این مقام انتظامی گفت: راننده خودرو سواری دوو ای که متوجه موضوع می شود ضمن اطلاع به  پلیس ۱۱۰ با کمک سایر مردم، متهم را تعقیب و در نهایت به همراه یکی از خودروهای عبوری دیگر ضمن برخورد با خودروی پراید، آن را متوقف می کنند.

 

سرهنگ نوروزی خاطرنشان کرد: ماموران گشت کلانتری ۱۷ پس از حضور در محل، متهم را که در حال فرار بود  با همکاری مردم دستگیر و به یگان انتظامی منتقل می کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان تبریز ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته  مشخص شد متهم در تاریخ ۲۶ فروردین ۹۹، خودرو پراید را از شهر جدید سهند ربوده و از آن برای سرقت به عنف و زورگیری استفاده می کرده که تاکنون به ۴ فقره سرقت به عنف و زور گیری نیز اعتراف کرده است.

 

وی درباره نحوه زورگیری و سرقت نیز ،گفت: متهم با تعبیه یک صفحه فلزی به سقف خودرو و دست کاری در پشتی صندلی عقب، پس از سوار کردن طعمه های خود، صفحه مزبور را رها و پس از برخورد با مسافر و وارد کردن ضربه ناگهانی و چرخش پشتی صندلی، مسافر به صندوق عقب خودرو پرتاب می شود.

 

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ نوروزی ضمن قدردانی از همکاری مردم تبریز در دستگیری متهم، به شهروندان توصیه کرد: از سوار شدن به خودروهای مسافر کش شخصی خودداری کرده و اگر شکایتی در این رابطه داشته باشند به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند.

 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی