ادعای مزاحمت برای همسر، انگیزه یک جنایت



مردی که بعد از یک‌سال‌ونیم فرار سرانجام به اتهام قتل دستگیر شده، ادعا می‌کند مقتول برای همسر او مزاحمت ایجاد می‌کرد. 

به گزارش شرق، کارآگاهان جنایی استان سمنان شهریور سال 97 تحقیقات درباره یک نزاع مرگبار را آغاز کردند. ماجرا از این قرار بود که چهار مرد با حمله به مردی جوان او را با چاقو زخمی کرده و باعث مرگ وی شده بودند. مأموران پلیس در ابتدای کار سه نفر از شرکت‌کنندگان در نزاع را بازداشت کردند.این افراد وقتی تحت بازجویی قرار گرفتند، گفتند دوست فراری‌شان به نام فرید عامل اصلی قتل است.

 

آنها گفتند: فرید به ما گفته بود مردی مزاحم همسرش می‌شود و از ما خواسته بود به او کمک کنیم تا آن فرد را تنبیه کند، اما قرار نبود قتلی اتفاق بیفتد. در جریان نزاع، فرید ناگهان با چاقو ضربه‌ای به آن مرد زد و فرار کرد. کارآگاهان در جریان تحقیقات تکمیلی پی بردند فرید که مردی مغازه‌دار است، با تعطیل‌کردن محل کسبش فرار کرده و به مکانی نامعلوم گریخته است. از آن زمان تحقیقات برای دستگیری متهم ادامه داشت تا اینکه چند روز پیش به پلیس خبر رسید این مرد به تهران آمده است.

 

به‌این‌ترتیب مأموران پلیس تهران با ردیابی فرید توانستند او را دستگیر کنند. متهم بعد از بازداشت به دادسرای امور جنایی منتقل شد و در بازجویی‌های اولیه به ارتکاب قتل اعتراف کرد. او گفت: من 10 سال قبل با زنی جوان آشنا شدم و او را به عقد موقت خودم درآوردم. ما در زندگی‌مان هیچ مشکلی نداشتیم تا اینکه چند روز قبل از قتل، زنم به من گفت مردی برایش مزاحمت ایجاد می‌کند. همسرم گفت آن مرد در خیابان مزاحمش می‌شود و با اینکه به او گفته متأهل است، مرد غریبه دست‌بردار نیست. مشخصات آن مرد را گرفتم.

 

بعد موضوع را با دوستانم در میان گذاشتم و آنها قبول کردند در این دعوا همراهم بیایند. حین درگیری ناگهان چاقویی روی زمین افتاد که آن را برداشتم و در کشمکش با مقتول چاقو به او اصابت کرد. متهم ادامه داد: وقتی خون را دیدم، ترسیدم و فرار کردم. چون وضع مالی مناسبی داشتم، در این مدت توانستم مخفیانه زندگی کنم و مرتب شهر محل سکونتم را تغییر می‌دادم تا اینکه مطلع شدم یکی از اقوام نزدیکم فوت شده است. برای شرکت در مراسم ختم او به تهران آمدم که دستگیر شدم. بنا بر این گزارش، متهم به‌ زودی به محل جنایت منتقل می‌شود تا تحقیقات ادامه یابد. 

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی