آخرین اخبار حوادث


اخبار,اخبار حوادث,خودکشی در اصفهان

خودکشی نافرجام جوان ۲۴ ساله در اصفهان/ پیدا شدن جسد یک زن ۴۵ ساله در خوراسگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از ناتمام ماندن خودکشی جوان ۲۴ ساله با تلاش نیروهای آتش نشانی خبر داد.…


کلاهبرداری با فروش آپارتمان‌های شریکمردی که با فروش آپارتمان‌های شریکش دست به کلاهبرداری زده بود، دستگیر شد.

به گزارش شرق، اواخر سال گذشته پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری و فروش مال غیر از سوی دادسرای ناحیه 5 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم پلیس آگاهی ارجاع داده شد و تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را برعهده گرفتند. شاکی با حضور در پلیس آگاهی گفت: در سال 97 با شخصی به نام یاسر 45ساله آشنا شدم.

 

یاسر در زمینه ساخت‌و‌ساز آپارتمان مشغول بود. از من خواست با او شراکت کنم و منزلم را در محله پونک در اختیارش بگذارم تا مشارکتی بسازیم. به او وکالت دادم و با انجام کارهای اداری یاسر مشغول به ساخت شد. پس از تکمیل‌شدن ساختمان، چندروزی از او خبر نداشتم تا اینکه چهار نفر به ساختمان مراجعه کردند و مدعی خرید چهار واحد از آپارتمان‌های من شدند. متوجه شدم یاسر به صورت غیرقانونی و خلاف قرارداد مشارکت با اختیاراتی که به او داده بودم، چهار واحد از آپارتمان‌هایم را فروخته است. 

 

کارآگاهان بعد از مشخص‌شدن روش و شیوه یاسر در کلاهبرداری موفق شدند مخفیگاه متهم را در غرب تهران شناسایی و با هماهنگی‌های قضائی او را در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند. یاسر که مدعی بود با اذن و اجازه شاکی واحدها را فروخته است، پس از تحقیقات مقدماتی چاره‌ای جز اعتراف نداشت و گفت: با قراردادی که بین من و شاکی نوشته شد و وکالتی که او به من داده بود، پس از تکمیل ساختمان، چهار واحد از آپارتمان‌های سهم مالک را بدون اطلاع او فروختم و سپس گریختم. سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت با تأیید این خبر گفت: با اعتراف صریح یاسر پرونده به شعبه رسیدگی‌کننده ارسال و متهم با قرار مجرمیت صادرشده روانه زندان شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------